Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

pa meni je ovo strano,ja sam se pre endeju dana setio da on ima bubnjeve i reko ajd burazer bogdanov da svira i to se brzo odigralo sve,ja pojma nemam o tome :(

naucice se vremenom valjda ,a dotle moram da pitam :D

 

i kako da stane taj od 22" u bubanj ? :o

 

aj sutra najverovatnije ce ti biti data slika ako se mozes strpiti,bogdan mora da slika,napisi samo kako da slika iz kog ugla i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek' napravi par slika, da se vidi, neću ja sa slike videti veličinu, jbg, samo da vidim čivije, ako uspem po njima da prepoznam bubanj. Ako je arhaični bubanj, može biti samo Tacton ili Amati, to se nekad sviralo kod nas.

 

Na ju tjubu imaš brdo snimaka kako da namestiš plastiku na bubanj i naštimuješ. Hint: Bob Gatzen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar nije i nekad davno bio standard 20" i 22"? Kol'ko sam skontao, 21" je custom?

18, 20, 22, 24, 26... To je uvek bio standard, parne veličine. Sad skoro je DW izašao sa bas bubnjem od 21", imaš o više o tome na njihovom sajtu, mene mrzi da gledam. Takođe, oni jedini prave plastike za tu veličinu, baš kao što je i Amati nekad imao doboše od 13,5". :haha:

 

verovatno je 22 sad nije bitno slikacu sutra pa cu izbaciti slike

Ako nisi siguran u veličinu, ponesi sa sobom staru plastiku, pa nek' ti uporede u radni. Bolje i to, nego da se zajebeš i kupiš pogrešnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Prodajem smedervca, odlićno oćuvan, ćetiri spoja ćunkova, dva kompleta istih crni i sivi metalij.bubnja ko prdara na pasulju.

interesenti u inboks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

cyclist conspiracy, the (anti) world orchestra trazi bubnjara. pozeljno da bude tehnicki potkovan/iskusan, da zna nepar i ove zajebane math-rock ritmove, da mu se ne gade narodnjaci i bliski istok. isto tako, da ne lupa na prvu loptu i da ne svira po principu je'n dva tri, jer nam je sladje da zakomplikujemo pesmu nego kilo rahatluka da iz'edemo :).

 

evo prvog singla koji koketira sa tuareskom muzikom, mada pesme su poprilicno razlicite (trenutno snimamo obradu jedne cuvene grcke pesme i deluje mi da ce nasa verzija najvise da lici na 3 mustaphas 3 :)):

 

 

reference: secret chiefs 3, master musicans of bukkake, muharem serbezovski, usssy, juzni vetar, tuvansko grleno pevanje, zorn, 3 mustaphas 3, rade tomic beli, hakim bey, philip k. dick, sun city girls, sublime frequencies, turkcerock, krnjevac, asva, eyvind kang, fairuz, popol vuh, amon duul 2, basil poledouris, morricone, omar khorshid, klezmer, world music, experimental/avantgarde, emilano zapata salazar, fama o biciklistima, jacques ellul, john zerzan, neoplatonizam, sophia perennis.

 

kontakt na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...
  • 4 years later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...