Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Bejashe do jaja... icon_rockdevil.gif

ako ovako nastavimo resicemo problem side u svetu...samo jos malo da se procujemo... icon_mrgreen.gif

meni je ovo bila vrh svirka...mada ni rostilj nije bio za bacanje... icon_smile.gif

 

josh malo pa ce i Dushan kao onaj lik iz Harona postati goth simbol za mlade deve... icon_mrgreen.gificon_cool.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejashe do jaja... icon_rockdevil.gif

ako ovako nastavimo resicemo problem side u svetu...samo jos malo da se procujemo... icon_mrgreen.gif

meni je ovo bila vrh svirka...mada ni rostilj nije bio za bacanje... icon_smile.gif

 

josh malo pa ce i Dushan kao onaj lik iz Harona postati goth simbol za mlade deve... icon_mrgreen.gificon_cool.gif

 

pivopije.gif

stvarno je bilo cool icon_cool.gif

 

 

pevac harona je seronja.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno je bilo cool icon_cool.gif

 

 

pevac harona je seronja.gif

E stvarno bese cool bleja sa tobom...drago mi je da sam upoznao tebe i Zoranu... icon_da.gif

kapiram da ste bile jedine dve devojke na certu kojima se nije svideo ovaj iz Harona... icon_cool.gif

nego koja je to riba koja se povatala sa tim pevachem...toliko se raspravlja na toj temi da me mrzelo da chitam 15 strana spama...ajde ukratko dajte odgovor... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno bese cool bleja sa tobom...drago mi je da sam upoznao tebe i Zoranu... icon_da.gif

kapiram da ste bile jedine dve devojke na certu kojima se nije svideo ovaj iz Harona... icon_cool.gif

nego koja je to riba koja se povatala sa tim pevachem...toliko se raspravlja na toj temi da me mrzelo da chitam 15 strana spama...ajde ukratko dajte odgovor... biggrin.gif

same case here icon_cool.gif

samo si mi uzeo pola onog kit kata icon_razz.gificon_smile.gif

salim se ...

 

ko god da se povatao sa pevacem ima ogromnu mozdanu devijaciju icon_da.gif toliko icon_rolleyes.gif covek bi mogao lepo da ode kod stomatologa i frizera, pa onda da glumi frajera. ipak su nasi momci zakon musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaci da sam odslusao album, ali se ne secam navedena tri pravca ili uticaja u bilo kkojoj pesmi. Sto se tice usta, pazi na svoja.

 

 

Hmmm Ucenk je pobedio ucitelja. Koliko me pamcenje dobro sluzi ja se nisam dao isprovocirato na temi sa koncerta, shto ne bih rekao zatebe sada masteru. No svakom svoje neko se prepusti sitnim strastima, a neko ne. Shta ja tu mogu. mrred.gificon_twisted.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto se ugledam na mog bubnjara... icon_da.gif icon_mrgreen.gif

 

 

 

Ej ja znam jednu vestinu koju od mene sigurno nisi naucio, a to je vestina u pustanju golubova, u tome si care neprikosnoven. Ne treba mi slicica kada imam Bagija, on samo pusti goluba i odoh ja u drugu realnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ej ja znam jednu vestinu koju od mene sigurno nisi naucio, a to je vestina u pustanju golubova, u tome si care neprikosnoven. Ne treba mi slicica kada imam Bagija, on samo pusti goluba i odoh ja u drugu realnost.

Sva sreca pa ja imam bubnjara koji nije od krvi i mesa vec od lavande i ruza...ako me kapiras...

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...