Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

ma ne cimamo se,samo volimo povremeno da bacimo po koji hate

bacanje hate-a je ok, ali se markomrki malo previse iscimao zbog one dileje

koja je pisala onu glupos'... icon_confused.gif

a nema potrebe... icon_wink.gif

 

inace, ponovicu se (nemojte zameriti) - kada cete svirati u gimnaziji Sv.Sava??? icon_rolleyes.gif

 

...da se malo i mi nauzivamo... icon_rockdevil.gif

 

 

PS. - pod uslovom da vam, sada kada ste VEEELIKI i poznati nije

glupavo da svirate po skolama...Mislim, ipak cete biti na exitu... biggrin.gif

Edited by Anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ponovicu se (nemojte zameriti) - kada cete svirati u gimnaziji Sv.Sava???  icon_rolleyes.gif

 

E sada, smatram da i ja mogu da odgovorim na ovo pitanje...

Mislim da bi pametnije bilo da se to ne dogodi. Nije tu stvar u tome da li je sada bend veliki ili extra popularan ili ne, već jednostavno verujem da ovaj bend sada nije za takvu svirku. Mada, možeš doći 24og juna u Dom Omladine gde će svirati još par bendova koji te možda mogu još zanimati i naravno gde će zvuk biti mnogo bolji nego što to može biti u nekoj gimnaziji... Nadam se da se vidimo u Domu pivopije.gif

 

EDIT

Ponovo, naglašavam, nije do toga da li bend treba da svira na Exitu, Szigetu, Metalcampu ili čak na Tuska openu (ala odoh na sever...), već je stvar u kvalitetu same svirke...

 

 

 

 

The boss has spoken icon_cool.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zavrsavamo te tempotrackove i onda cemo da to vezbamo kao zmajevi u leto. Tako da kad nash producent kaze da to moze da se pocne snimiti onda idemo. Nafdam se do kraja leta.

 

 

 

 

ponovicu se (nemojte zameriti) - kada cete svirati u gimnaziji Sv.Sava???  icon_rolleyes.gif

 

 

Pazi mi smo svirali u gimnaziji jer je svirka bila humanitarnog karaktera, i to se ne odbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, možeš doći 24og juna u Dom Omladine gde će svirati još par bendova koji te možda mogu još zanimati i naravno gde će zvuk biti mnogo bolji nego što to može biti u nekoj gimnaziji... Nadam se da se vidimo u Domu pivopije.gif

 

Woohoo! Opet svirka! biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...