Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Kao Prvo moje ime jeste Dragana i prezivam se kao Dray (nazalost):cry: ali ja sam totalno peta osoba od tzv Dray i napisala sam temu zasto mrzite draganu iz cistog razloga jer necu da ispadne posle da mene prozivaju zbog nje jer se nazalos zovem i prezivam kao ona ali sam zato mladja od nje 3 god!!!Sto se tiche svirke ja sam obecala da cu se potruditi da vam organizujem svirku jer vas jako volim i cenim(i nisam grupi :no: )

A na vama je da (ako hocete) verujete nekima koji me ni ne poznaju ili meni!!!To sto neko predpostavlja da sam ja Dray moze da okaci macku o rep jer moje ime je Dragana Stefanovic;Manson;Toppinen '86!!!Hvala i molim vas ne prozivajte me za tu "Dray"hvala!!! :razz:

 

 

vauuuu...a sa"tom"Dray si se ti mesecima druzila i govorila mi kako me volis kao sestru...ala su ljudu dvolicni...strasno....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovije, od 28.01.

 

Evo, otkucacu, kratko je:

 

"Pretenciozni, melodramaticni numetal fjuzn reskih gitarskih rifova, brutalnog na granici grindcore pevanja, neznih prekratkih akusticnih pasaza sa delikatnim zenskim vokalima, relativni je opis benda RD i albuma We Forget. Neko je rekao Evanesence, medjutim bend bi vise voleo da se govori o Faith No More i Poison. Muzika benda se pojavljuje u filmu "Milos Brankovic". Samo za predane obozavaoce zanra."

 

I da, da ne bude zabune, nisam ja pisao recenziju, samo prenosim ;)

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskuliras. to je stvar mozga a ne odrastanja. naime, tvoje ime se pominje. kada nekoga zainteresuje recenzija iz bilo kog razloga, otici ce da cuje band, pa ce shvatiti da je recezent debil, te ce napusiti recezenta a ne muziku.

sad kazem, to je stvar misaonog procesa, ali sujeta je cudo...bitno je da se stvara fama, ali i to se tesko kapira, koliko vidim.

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...