Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Saradnja sa celim bendom je ostvarena na jednoj pesmi gde ima distorziranih gitara i nekih tvrdjih delova. Inace ostalo je sve Dusanom side projekat, ukljucujuci i pesmu za ovaj spot. Prosto ne vidim problem u svemu ovome? A vi?

Edited by markomrki
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam problem s tim, čovek je slobodan da radi šta god želi, može da mi se sviđa ili ne, da me prijatno ili neprijatno iznenadi...ne razumem se u haus, pa ne mogu da cenim...

 

trebali su prikriti autotune-om. :) to uvek pali. :)

 

 

smrt jebenom autotunu, danas svaka gluva baba može da peva kao pavaroti :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo tako, ja sam svoje misljenje dao Dusanu, a Laza je lepo rekao, nisam mu ja keva, neka radi sta zeli sa strane, mene zanima samo da kada je sa Rain Delay metal bude metal. Do sada je tako i bilo. A likovi koji se loze na price tipa prodali smo se i slicno, neka se obrate metal iskrenocama koji cim cirnu stanu u red da pevaju cece i mire, i ovim drugima koji nemaju problema da sviraju najgore tres tezge. Uzasno je lako biti licemeran zar ne?

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da se okrenemo stvarima koje odgovaraju temi:

 

 

Rain Delay uz sjajni Vranorod, 23.oktobra nastupaju u Pirotskom klubu Tvrdjava, pred vec poznatom sjajnom Pirotskom publikom. Ko bude u blizini neka navrati.

 

VRANOROD

Ovaj nastup bice prvi live nastup pirotskog benda Vranorod. U svojoj muzici Vranorod kombinuje razne uticaje, poput shoegaze-a, post-rocka, post punka, melanholicnog pop-a i black metal-a.

Drugi album Vranoroda izlazi u Septembru na CD formatu za francuskog izdavaca Le Crepuscule Du Soir, a EP sa 4 nove pesme na 12'' ploci za istog izdavaca u Septembru, pa ce ovaj nastup bend iskoristiti i za promociju ovih izdanja.

Sto se tice samog nastupa- Vranorod najavljuje jako multimedijalan i vizualno baziran nastup (u svom nastupu bice koriscena razna multimedijalana pomagala), a o cemu se radi- saznajte 23. Oktobra a u 22h :)

Myspace: http://www.myspace.com/vranorod

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Xs2-G6zIKwI

Edited by markomrki
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko nas kao bend zna, zna ko smo i šta smo - i to već dug niz godina!

 

Pošto nismo svi vezani pupčanom vrpcom, van benda možemo da radimo šta hoćemo i to je naše pravo. Mrki svira u Čikinim bombonama, Dušan radi haus, a ja ću naći neki projekat sa strane ako hoću/ili neću. Ako se to nekom ne sviđa i to je u redu jer mišljenje je kao dupe - svako ga ima ;)

 

Dakle, meni kao odrasloj osobi (tj neostrašćenoj osobi koja je uradila nešto u svom životu i napunila određene godine) je savim normalno da volim neke stvari koje nisu vezane za metal kulturu ili su čak i u suprotnosti sa istom. Ja znam ko sam i šta sam, a isto tako znam i šta je naš bend. Sumnja u to, u mom umu ne postoji. To je ono što je bitno.

 

Pozdrav svim forumašima!:)

 

p.s. život je suviše kratak da se proba samo jedna stvar, a ostale da se mrze - probajte nešto novo, bar da vidite zašto vam se ne sviđa.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novi datumi RD svirki:

 

13.11.2010, Subotica, klub Mladost

 

19.11.2010, Jagodina, Bendomania, ex Talir

 

28.11.2010, Beograd /w Magma & Tanker, Danguba

 

25.12.2010, Novi Sad, Sviraj Malo Svoje #2, /w Sangre Eterna & TBA, Route66

Edited by markomrki
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Rain Delay je zavrsio snimanje albuma u studiju Stretch kod Aleksandra Djordjica. Sledi miksovanje materijala, u medjuvremenu mozda bude neki video sa snimanja vokala, u svakom slucaju svi smo uzbudjeni jako ,i mogu reci da smo snimali u pravo vreme, materijal je bas zreo!

Edited by markomrki
  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rain Delay je imao 26 nastupa u 2010. godini. Od toga četiri u Beogradu, tri u Jagodini, dve u Paraćinu, jednu (nezaboravnu) u Pirotu, dve prve nagrade... Sve su to samo brojevi. Najvažnije je da imamo vas, ljude kojima naš rad zapravo nešto znači. Zbog vas su ovi brojevi i nastali. U 2011. očekujte album koji pomera planine. Voli vas RD

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Novosti u taboru Rain Delay:

 

Svirke:

 

19.02.2011. Sarajevo, klub AG, sa bendom Orisons in Vain sve zahvaljujuci BHHC bookingu, prvi put u Sarajevu!

 

20.02.2011. Tuzla, klub Palma, sa bendom Chaos Addict (HR), dan posle Sarajeva, Tuzla! Mini turneja strava!

 

18.03.2011. Pancevo, klub Studio 21, Rain Delay, Magma i Sam Hill kidamo glave u Pancevu i uzivamo u fantasticnoj atmosferi koju pruza publika u Pancevu!

 

 

Novi album Rain Delay se ocekuje u martu, i to pocetkom meseca. Davacemo info kako je proslo slusanje prvog miksa!

 

I uskoro novi video sa snimanja vokala za Treci i ocekujuci album Rain Delay, cisto da popuni ovaj mesec cekanja.

 

Vidimo se!

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Другари, понекад немам праве речи да опишем осећања која ме прожимају гледајући снимке са ваших снимања, слушајући ваше песме...

Морам превасходно поменути невероватну количину слабости моје која се огледа у: "Брате, зашто ја нисам овако нешто урадио од свог хобија?"

Ваљда човек у животу увек тежи да у свему буде најбољи, али вам морам рећи да сам бескрајно срећан зато што сте ви бољи од свих бендова на сцени.

Не интересује ме ваша способност у музичара јер нисам меродаван да о томе говорим. Мислим на вашу способност да непосредно продрете у душу и користите сваки део њеног постојања у сврхе сопствене инспирације.

То је како вас ја доживљавам и како говорим о вама, чисто да не причам ИЗА ЛЕЂА! :D

The month of March we await...

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...