Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Op Op Op, veceras krece snimanje novog spota Rain Delay za pesmu Shiseido sa novog albuma "Slumber Recon", koji izlazi u Maju. Snimacemo ukupno dva dana i kako stoje stvari trebalo bi da bude jako interesantno, sa nekim elementima koji nisu ranije bili deo nase video produkcije. Kakav ce biti finalni proizvod to jos niko ne zna, ali necemo prihvatiti osrednja resenja svakako :)). Ekipa je super i moral je visok tako da ocekujemo samo dobro zezanje.

 

 

Inace mastering novog albuma je u poslednjoj fazi, cover je izabran, svi radimo na tome da izbacimo jedan potpuni paket.

Ziveli!

  • Upvote 5
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

RD finisirao snimanje spota za pesmu "Slumber Recon" sa novog albuma koji ocekujemo u Martu. Snimano je dva dana, i mislim da smo dobili odlicne snimke moji mogu bas lepo da se srede za jedan dobar spot. Hvala puno celoj ekipi koja je radila i ucestvovala. Mislim da ce spot biti gotov u trecoj nedelji marta, a kako je album zakazan za drugu nedelju marta, sklopice se u jedan lep promotivni paket.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovo je tako lose da ne mogu da verujem. Kao prvo, zvuk je golo sranje, onaj prosli je bio keva za ovo. Deluje mi prazno. Prosli mi je bio napucaniji nekako. Opustenjaka cujem neki rez na bubnju na brzom delu sa ubrzanim dobosem. Sta je to? Ova riba ispada kao bek vokalistkinja jer se ovaj gitarista trpa svugde ko kurava. Zasto je bubanj kompjuteski? Ili sto je zamenjen kompjuteskim zvucima, kako god da se to zvalo? Mnogo lose! Gitare... kao ortak kad se igra gitar rigom.... mislim... pljujte me... ja bejah iskren a blage veze sa mesanjem zvuka nemam, ali ovo ne primetiti treba biti gluv. Onih par dislajkova na jutjubu objasnjava sve.

Ljudi necu da pljujem, ali shvatite. To sto vam ortaci govore da je dobro, ne znaci da je zapravo dobro. Ortaci su vam picke obicne jer vas lazu i sputavaju.

 

I molim vas, zvucite kao pijani rusi, cak i ova riba... je prosla bila gora, al i ova je krs.

 

Nije sve to sto radite totalno lose, al moze biti bolje samo ste malko ufurani, gluvi i slepi pa jos ne vidite kraj tunela. Potrudite se malcice vise.

  • Upvote 11
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubanj nije trigerovan, samo je precizno odsviran, ustvari propisao sam majcino mleko. Na proslom albumu sam imao dobre bubnjeve, ali ne toliko kao na ovom. Potrudio sam se ds dobijem u startu do jaja zvuk sa kojim Sale moze da radi lepo. I prosto mi ne ide u glavu kojih se tema ljudi hvataju i sta izmisljaju i seru. Bane ne mislim na tebe.

 

E da evo prevoda japanskog dela:

 

We’ve just watched Zeitgeist, and you want us to roam free?

And what about our secret lives?

Promise me that you will protect

yourself as much as you protect me.

Edited by markomrki
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Другари, без љутње, ни мени се не допада превише ни песма ни спот. Имам утисак да бас гитаре просто нема на снимку. Чујем повремено Багијево клонгетање по жицама, али грува ниђе. Можда је до ЈуТјуба, али трипујем да је бас поједен. Знам да волите да се зајебавате са комплексним аранжманима и рифовима, али ова ствар је некако неповезана и набацана са рифовима. Спот је исто, онако, мало просечан, ал' ако је вама ОК, шта ја има да прдим сад. :) We forget је дефинитивно много био бољи у сваком погледу, али нећу још судити само по једној песми, преслушаћу и остале кад набавим албум, па ћу да вам (као и увек) искрено кажем шта мислим. :pivopije:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

respect sarki druze. nadam se da ce album da ti da malo bolju sliku

 

realno, spot je takav kakav jeste, svi znamo sta je i kako. za mene je uspeh sto smo ga uopste snimili i za mene je ovo najbolji spot ikad.

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je spot zadovoljavajuc, ne previse dobar, ali je ok. Pesma mi se svidja, dobar pristup, dobra ideja, dobra fora sa japanskim. Kad krene brzi deo na 1:13 odmah pomislim na sutke na prvoj sledecoj svirci. :D

I da, cini mi se da Pesic na 2:17 kaze SAD. :lol:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...