Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

les je bio i u postavi pre te, dok su jos svirali zec i mrki.

I toga sam se setio posle, vidim da niko ne pominje.

 

Si ti neki fan Nikole Vranjkovica?

Ne znam ja, kad su svirali u Prokuplju tamo 2004. nisu izgledali kao Dušan i sinovi, nego kao bend :P

Ničiji fan, nikada. :razz:

I koji ste se kurac uhvatili Vranjkovića, sada Dušana, a preskačete sličan primer sa scene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda jedi govna, šta da ti kažem. :razz: Više puta se pričalo o toj temi, mrzi me da kucam ponovo.

 

Svi prate scenu dovoljno da im padne na pamet Danilo i Consecration. Ne kažem ništa protiv njega, kao što nisam ni pričao o Vranjkoviću ni Dušanu sada, samo ističem okosnicu stvari - jedini stalan član benda koji (najčešće) nosi kreativnu energiju. Samo što o njemu ništa ne govorite, jer je na forumu, a po ovima ste opleli iste sekunde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego samo sto Danilo clanove menja kao carape, a ovde je bilo likova koji su godinama svirali u Rain Delay :P

Zato mi nije bilo ni na kraj pameti da mislis na njega.

 

A i ovi iz Rain Delay su na forumu, barem su ranije bili, a markomrki je tu s vremena na vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da se može tako okarakterisati situacija sa Consecration-om; recimo, godinama pre nego što je Matija došao u bend je bilo priče o tome. Ali to nije poenta, nego da imaš nekoga koga publika mahom vidi kao centralnu figuru benda i članove koji se promene, kao što rekoh u prethodnom postu.

 

Svakako je to uobičajena stvar sa muzičarima, zato nema razloga za ovakve pljuvačine.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, a opet niko ni ne spominje bend u kontekstu, kako su zvucali u novoj postavi, i sta mogu novo da donesu sa tim novim albumom koji se krcka. Meni i dalje nije jasno sto su nastupili na onom she rocks festivalu, kada nemaju zenu u bendu...

 

A ti si tu reakciju hteo da izazoves onom slikom? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ne kajem se zbog tetovaze. Nisam cigan takav. To je period mog zivota, deset godina sam dao za RD. I tetovaza ne znaci samu grupu, za mene ima prelomno znacenje, tj, sta sam sve zrtvovao da bi se bavio muzikom kao hobijem.

 

A sto se tice Dusana i prica o Vranjkovic sindromu, odma da kazem da to nema veze sa vezom. Od kad ja sviram u RD, to je grupa, a ne jedan covek. Kreativno smo svi unosili, i te pesme smo mi bili.

 

Na kraju smo otisli, Dusan je odlucio da nastavi, i kraj price.

  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...