Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Samp spam Srbina spasava... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

nego da ja pitam nesto vas dve(Ljabi i Ejmi)...jeste li kupile album???...ako zelite da spamujete na ovoj temi obavezna kontribucija bendu u vidu 390 din...mislim da je to prilicno fer... 233.gificon_cool.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

 

ma mozete i ovako da spamujete...meni ne smeta ali ce doticni frontmen RD da smara kako se ne postuju pravila itd... ph34r.gifbiggrin.gif

 

da rezimiramo...390 din u ruke,pravac Mordor, Felix itd, pa onda preslusavanje diska pa da cujem vase komentare...realno... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево мојих коментара.

Прве три песме ми највише одговарају. Остатак је исто добар, али не баш по мом укусу, јер музика доста излази из думског калупа.

Двапут ме је албум асоцирао на On Thorns I Lay - Egocentric. Прво унутрашњост омота (иако нема заједничких елемената), а друго песма Rain Delay (мушки вокал).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego da ja pitam nesto vas dve(Ljabi i Ejmi)...jeste li kupile album???...ako zelite da spamujete na ovoj temi obavezna kontribucija bendu u vidu 390 din...mislim da je to prilicno fer... 233.gificon_cool.gificon_mrgreen.gificon_da.gif

cek, cek, jel ti to mene zezas?! icon_confused.gif napisala sam recenziju jos pre par meseci.. icon_smile.gif i mislim da nema potrebe dalje da komentarisem album.. znam sve (i stare i nove) pesme napamet (hmm.. pitam se na koju foru icon_smile.gif ).. a original cu uzeti u toku sledece nedelje kad se pojavi na prodajnim mestima.. icon_smile.gif

 

sta bre izigravate ozbiljnost na ovoj temi? icon_smile.gif pogledajte malo bolje kakve su sve gluposti postovane do sada.. cak ste i vi brljali.. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a ako zelite disk za dz. obratite se g-dinu Marku Mrcharici, naravno ako ste devojka... Pouzdano znam da je delio diskove za dz... Naravno, pripadnicama lepseg pola...

 

Mada, ova sto je dobila tesko da spada u lepsi pol... mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a ako zelite disk za dz. obratite se g-dinu Marku Mrcharici, naravno ako ste devojka... Pouzdano znam da je delio diskove za dz... Naravno, pripadnicama lepseg pola...

 

Kakva teska laz. ccc no.gif

Bila je neka riba u Beceju koja me je molila za disk, ali nisam poklekao, a i tada smo vec sve prodali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva teska laz. ccc no.gif

Bila je neka riba u Beceju koja me je molila za disk, ali nisam poklekao, a i tada smo vec sve prodali.

Hehe, ja sam cuo drugacije...

Pouzdano znam da nije kupila disk... hvali se da je dobila, od BUBNJARA! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jel znate datum za bastu skc za onu svirku gde bismo trebali da vam se prikljucimo. Treba mi informacija jer treba isto da zakazujem svirke neke za unutrasnjost, pa da se ne poklope datumi.

hmmm... ne znam tacno.. al trebalo bi da bude ili pocetkom avgusta (znaci prva nedelja petak il subota) ili krajem avgusta (takodje petak il subota).... videcu u sredu s stevom... treba i mi da zakazemo neke svirkice.. javicuti...

 

ps.. jel nas vodite na turneju...????

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm... ne znam tacno.. al trebalo bi da bude ili pocetkom avgusta (znaci prva nedelja petak il subota) ili krajem avgusta (takodje petak il subota).... videcu u sredu s stevom... treba i mi da zakazemo neke svirkice.. javicuti...

 

ps.. jel nas vodite na turneju...????

Ne brini Strato-mamino zlato mhihi.gif ...vodimo vas kada krenemo na turneju po Srbiji...

 

nego vidim bass koji nameravas da zabodes...shiroko nema sta...ja se trudim da se zgrcim za neku 4-zicanu Jamahicu...odo ja sada u svoj karton MB piva... icon_frown.gifmusik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...