Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Prilicno bi bio razocaran da Ognjen nije napisao toliko analizu...sve kritike,sugestije i tome slicno su uvek dobrodosle... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

od 1.jula pocinju pripreme za svirku u Beogradu...svirka ce biti najkasnije do 15.jula...sto znaci da niko od nasih fanova ne sme na more pre 15.jula... icon_razz.gif

 

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 1.jula pocinju pripreme za svirku u Beogradu...svirka ce biti najkasnije do 15.jula...sto znaci da niko od nasih fanova ne sme na more pre 15.jula... icon_razz.gif

 

samo nemojte da bude posle 20og!! icon_sad.gif mozda idem na rafting/paraglajding/istrazivanje pecina... icon_smile.gif o boze.. poginucu sigurno... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo nemojte da bude posle 20og!!  icon_sad.gif mozda idem na rafting/paraglajding/istrazivanje pecina... icon_smile.gif o boze.. poginucu sigurno... icon_smile.gificon_smile.gif

huh.gifhuh.gifhuh.gif

 

 

i da...nemojte promociju u periodu Exita icon_da.gif ...jer smo svi u Novom Sadu icon_rockdevil.gif ...posle toga sto se mene tice moze, jer ja more necu videti, samo knjige i smrdljivi BG no.gifno.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

 

i dalje mi nije jasno kako voyage, kad je to imenica, a glagol je voyager icon_confused.gif ...cem pitam ortakinju, mozda sam pocela da zaboravljam francuski icon_cry.gificon_uhoh.gif

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na analizama, majke mi Fiery nagonis me na samoubistvo, a ja sam mislio da sam prilicno jak.

Nemoj da si takav, realno, album je jak. Nisam nesto dobar na komplimentima, ako ti silne pokude smetaju, koncentrisi se na finalnu ocenu icon_wink.gif

A racunam da je finalna ocena prilicno realna. Vrlo dobro uz puno mesta za napredak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види колко нас је у истом трену на овој теми...

Два баса, две гитаре...

Иначе, може СКЦ, по овој врућинчини, баште су спас!

Edited by Lukather

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види колко нас је у истом трену на овој теми...

Два баса, две гитаре...

Иначе, може СКЦ, по овој врућинчини, баште су спас!

a posle svirke... crevo u ruke.. pa da pravimo mokru zurku... mhihi.gif hehe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...