Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Sve cestittke, bilo je do jaja, zao mi je bilo samo sto nisam znao vecinu pesama icon_sad.gificon_redface.gif trebalo je sve to pohvatati ... ali za sledeci put bicu spreman ... icon_da.gif

zato se i svira da bi se proculo.. hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate li neke slike sa promocije? icon_uhoh.gif E ljudi, molila bih vas da mi razjasnite jednu stvar...moja drugarica je pre 2-3 dana srela Jocu koji svira bubnjeve u Boneyard-u i on je rekao da ovog sad vikenda imaju svirku u BG-u! icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif Pre sam srela Vukija iz BY-a i on mi kaze:"ti znas vise od mene o tome"! O cemu se radi? Gde je i kad ta dugo ocekivana svirka? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi komplimenti, svirka je bile do jaja. Odradjena profi, koliko je to moguce u malom SKC-u. Atmosfera je bila dobra, cak sto vise i bendovi su zvucali totalno dobro, opet koliko je to moguce u malom SKC-u. Moze se reci da je to bila uspesna promocija, ako smem da naglasim, odlicnog debi albuma. Rain Delay i ekipa su dokazali da se uz samo malo truda iz onog govna od prostora i opreme moze izvuci nesto da valja.

 

R'spect braco.

 

 

Cheeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam sinocj na promociji i zvuchali ste DO JAJA! zvuk je stvarno bio na nivou a iako ne slusham doom ili koji vecj pravac (otprilike icon_biggrin.gif ) svirate sinocj sam par puta uz vashu muziq skroz odletao mislima, mislim bash me je ponela atmosfera pesama icon_da.gif . Inache posebno mi se svidjaju pesme "Rain Delay" i poslednja stvar koju ste svirali, kako se zove?? Samo nastavite tako, i one stvari sa sledecjeg albuma su ql icon_rockdevil.gif ! Full support pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio i ja disk, skroz je kul.

 

samo ako ste vec trigerovali bubanj mogli ste malo na dinamici da poradite, jer kad ide onaj grind zvuci bukvalno kao da preskace disk.

 

sem toga, skroz dobar debi album, i omot je skroz profi i doteran.

 

support mates. :thumbs up:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jos...

 

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

 

hehe.. eto to bi bilo sve za danas deco... laugh.giflaugh.gif

 

ima jos slika.. tacnije mnogo jos slikica, ali ovo su par slikaca po meni.. na brzinu izdvojene.. nadam se da vam se svidja... hehe..

 

 

pozdrav!!!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, ima li ovde nekog iz RD-a? icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif Kad je svirka - sutra, prekosutra...? icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

da momci... bre devojka ne moze vise da izdrzi...pa reci te joj... icon_wink.gif

 

al ne... oni to nas drze u neizvesnosti.... suvise su popularni da bi se ovde oglasavli... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da momci... bre devojka ne moze vise da izdrzi...pa reci te joj... icon_wink.gif

 

al ne... oni to nas drze u neizvesnosti.... suvise su popularni da bi se ovde oglasavli... laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Vidim i ja o cemu se radi... icon_razz.gif

Pa ne, ali ozbiljno, cekam vec 2 nedelje....uopste se ne zna ni da li ce biti ni da li nece... no.gifno.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim i ja o cemu se radi... icon_razz.gif

Pa ne, ali ozbiljno, cekam vec 2 nedelje....uopste se ne zna ni da li ce biti ni da li nece... no.gifno.gifno.gif

lepo ja kazem.. hehe...

 

sigurno se spremaju.. pa kao ono nemaju vremena.. hehe...

 

musik20.gifmusik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...