Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Baal brate gledaj. Sviramo 25 u mestu pored kragujevca. A lepota odlaska u Kragujevac je ta da istim prevoznikom i moras da se vratis. Tako da mi ne znamo kada imamo bus za natrag, a bilo bi glupo da zakazemo pa da zbog busa ispalimo ljude. Ako to ne razumes onda ja stvarno ne znam. A i moze da se desi da zbog vremena ra svirka ode bestraga. U tom slucaju mi ako ima jos mesta dolazimo vrlo rado.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baal brate gledaj. Sviramo 25 u mestu pored kragujevca. A lepota odlaska u Kragujevac je ta da istim prevoznikom i moras da se vratis. Tako da mi ne znamo kada imamo bus za natrag, a bilo bi glupo da zakazemo pa da zbog busa ispalimo ljude. Ako to ne razumes onda ja stvarno ne znam. A i moze da se desi da zbog vremena ra svirka ode bestraga. U tom slucaju mi ako ima jos mesta dolazimo vrlo rado.

Da, ima mesta - dolazite!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pročitala sam recenziju

 

Rain Delay je poprilično teško precizno žanrovski definisati, ali tu je uvek olakšavajuća varijanta, tj. ovde se sa pravom može upotrebiti pojam avantgarde, a atmosfera je sigurno doom metalska.

 

Volim kada postoje različiti žanrovski uplivi u muzici nekog benda i smatram da nije neophodno nešto pošto-poto klasifikovati i strpati u određenu kategoriju (time se najčešće napravi propust za bitne detaljčiće nekog drugog pravca). Više volim da atributima povežem muziku sa nekim žanrom, prepoznam im nešto zajedničko i pokušam da registrujem koliko je ostvareno... mislim, kriterijumi za vrednovanje (pored onog da li mi se dopalo ili ne ) bez odlazaka u krajnost, da se gledaju samo zahtevi jednog, a ne više zastupljenih pravaca).

 

Osim engleskog, prisutni su i francuski i italijanski (rekao bih).

 

Mislim da je ova stvarčica zamerena Abonosu ... veoma je problematično koristiti više jezika u pesmi, to može izazvati konfuziju i sa tim treba biti veoma pažljiv mada mi se dopada kako je sve to uklopljeno.

 

Dobili ste (zasluženo)veoma pozitivnu kritiku.

 

auu al' sam se raspisala (šta kog đavola pametujem).. icon_redface.gif

@Biljo, kad ovo pročitaš, editujem post (ionako sam ti sve poslala sms-om )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kao najbolju pesmu, lično bih izdvojio fantastičnu Departure.

 

Hehe, i meni je ovo omiljena stvar Rain Delaya, zato što pesma sadrži toliko različitih delova i to je čini veoma zanimljivom. Doom + black + grind = Departure mhihi.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da mi ne znamo kada imamo bus za natrag, a bilo bi glupo da zakazemo pa da zbog busa ispalimo ljude. Ako to ne razumes onda ja stvarno ne znam.

 

Mozda niste razumeli. Dolazimo u Mol samo ako se otkaze svirka u Ravnom Gaju. i ne postoji nijedna druga mogucnost. Da li je to jasno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim tri pesme koje idu jedna za drugom, Rain

Delay_Departure_Renaissance of Winter

 

ali, omiljena mi je Essence of Loss (možda sam malo i pristrasna icon_mrgreen.gif )

 

I da, slažem se da je Autumn Melancholy idealna kao ekspozija, to joj je savršeno mesto icon_da.gif

itd.... mrzi me da se ponavljam za ostalo

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve veze ja imam sa RD-om? icon_confused.gif

 

ako editujes (i ovaj) post, nacicu te i ubiti..

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif možemo i na kafu o istom trošku viđenja, povešćemo i d.mafiju icon_wink.gif

pa navikla sam da raspredamo i analiziramo sve do sitnih crevaca ... kakve veze imash sa rd? pa jako dobro poznaješ materiju, ali posmatraš sve

malo drugačije od članova benda (čitaj:

ne uobičajeno pristrasno alla svaki ciga hvali svoga konja ...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...