Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Ljudi, sinoc sam vas prvi put cuo uzivo i mogu reci da ste bili mnogo dobri. Steta sto oprema nije bila dovoljno dobra, pa se nije mogla osetiti prava snaga svirke, ali stvari su vam odlicne! Nabavili smo i album ( da ne kazem kupili icon_wink.gif ) pa cemo se uskoro baciti u analiziranje istog. icon_mrgreen.gif

Nadam se da cemo jos svirkati zajedno!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah album nekoliko puta pa evo i mog skromnog misljenja: omot je nevidjeno dobar (jednostavan ali mocan), ceo booklet je odlicno odradjen; jako mi se svidja atmosfera muzike, pogotovo mirniji delovi; muski clean je skroz ok, ali cini mi se da je zenski malo bez snage (mislim na nacin pevanja); produkcija je sasvim fina, no ja kao bubnjar ne mogu nikako da se pomirim sa programiranim bubnjevima icon_mrgreen.gif (bar ste odabrali prilicno dobar sempl, a oseti se i kreativnost u programiranju).

Sve u svemu, odlican materijal! Jedino razocarenje je sto je disk rezanac, ali to je vec do izdavaca.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, evo i ja sam čuo album, sve mi se sviđa ... al ne sviđa mi se što je programiran bubanj c c c ... da programirate bubanj sram vas bilo ...

 

Šalu na stranu, bendovima koji ne mogu da priušte dobru produkciju bubnja semplovani uopšte nije neprihvatljivo rešenje, može zvučati mnogo moćnije, eh sad to što smo uskratili bubnjaru na ekspresivnosti jbg nek se igra na padovima malo biće boljih vremena icon_wink.gif

 

PS nadam se da će biti više melodeath momenata (mada se i na Bequeathu pojavljuju) pošto je to MD poison of my choice pivopije.gif

Sećam se da ste u SKCu svirali dve (jel beše dve?) pesme koje nisu na albumu i skroz su me oduvale, bile su više straightforward, jedna od njih je bila za "Jovana užasa" ako se ne varam icon_mrgreen.gif

 

 

poz

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada ja nsto da izjavim lepo!: svi oni koji tripuju da je bubanj nesto lepo programiran ocigledno nisu culi za trigere. A isti ti mogu i da mi za snimanje nabave do jaja bubanj koji ce moci da se koristi i da lepo zvuci snimljen. Do jaja je lako da se likuje, ali nemojte da ispadate takvi majmuni. Onaj koji ima nekih neverica u vezi bubnja neka dodje kada hoce na probu RD pa neka cuje,a u medjuvremenu neka mi nabavi neki bubanj koji necu morati da trigerujem...jebote ne mogu da verujem da pisem ovo, da se prevdam nekim likovima...a joj brate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da će biti više melodeath momenata (mada se i na Bequeathu pojavljuju) pošto je to MD poison of my choice pivopije.gif

Sećam se da ste u SKCu svirali dve (jel beše dve?) pesme koje nisu na albumu i skroz su me oduvale, bile su više straightforward, jedna od njih je bila za "Jovana užasa" ako se ne varam icon_mrgreen.gif

 

 

poz

Bilo je cak 5 novih...

 

Jedna od njih, Waves, je bila za Uzasa,

nego sta! Bice vise melodeath-a 100%

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada ja nsto da izjavim lepo!: svi oni koji tripuju da je bubanj nesto lepo programiran ocigledno nisu culi za trigere. A isti ti mogu i da mi za snimanje nabave do jaja bubanj koji ce moci da se koristi i da lepo zvuci snimljen. Do jaja je lako da se likuje, ali nemojte da ispadate takvi majmuni. Onaj koji ima nekih neverica u vezi bubnja neka dodje kada hoce na probu RD pa neka cuje,a u medjuvremenu neka mi nabavi neki bubanj koji necu morati da trigerujem...jebote ne mogu da verujem da pisem ovo, da se prevdam nekim likovima...a joj brate...

Dobro, ne moras se odmah tuci! icon_mrgreen.gif

Jebi ga , nisam znao da je ziv bubanj. U ovom slucaju moram da te pohvalim posto si veoma precizno odlupao!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada ja nsto da izjavim lepo!: svi oni koji tripuju da je bubanj nesto lepo programiran ocigledno nisu culi za trigere. A isti ti mogu i da mi za snimanje nabave do jaja bubanj koji ce moci da se koristi i da lepo zvuci snimljen. Do jaja je lako da se likuje, ali nemojte da ispadate takvi majmuni. Onaj koji ima nekih neverica u vezi bubnja neka dodje kada hoce na probu RD pa neka cuje,a u medjuvremenu neka mi nabavi neki bubanj koji necu morati da trigerujem...jebote ne mogu da verujem da pisem ovo, da se prevdam nekim likovima...a joj brate...

brate ni ja ne verujem da se toliko tripuješ ... zar ne shvataš da se zajebavam icon_smile.gif , mislim

 

I wrote:

Ehh, evo i ja sam čuo album, sve mi se sviđa ... al ne sviđa mi se što je programiran bubanj c c c ... da programirate bubanj sram vas bilo ...

 

daj molim te sarkazam je bio tako gust da si mogo da ga sečeš nožem icon_smile.gif

...

 

Šta odma padaš u nervozu, čuo sam uživo šta znaš i dobar si, čak i bolji od toga, može icon_mrgreen.gif ?

 

 

 

@ Rain Delay (to je Dušan, right?)

 

5 novih omg baš i nisam u toku icon_smile.gif .. jbg pre te svirke nisam čuo album, a to je bio tek drugi put da vas čujem... lepo lepo samo nek bude smrt melodična icon_mrgreen.gif

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...