Jump to content

Domaća i ex-Yu scena


Recommended Posts

Ok, evo vam zvanicna tema za najavljivanje svirki koje imaju veze sa ovom sobom, posto ne verujem da bi vam odobrili temu bilo gde drugde, i javljali se antiNumetalci (sa totalno beskorisnim prozivanjeM, plus ovde imate koliko toliko 'osiguranje' (ne naplacujem nista biggrin.gif )... Komentari, utisci, obavestenja, ma sve ovde!

 

Napomena: vazi i za domace i strane, iako je fokus na domace jer je ipak ovo narodni forum, i velika vecina posetilaca su nasi iz domovine! Znaci, videcemo uglavnom ovde info/najave svirki od NoRk-a, Watchout-a, In Vitro-a, Disciples-a, Self-thaught-a, itd (javite mi se na pp ako sam VAS zaboravio)!

 

Za sada je experiment, pa ako ne bude nista, sklonicu temu!!

 

Nadam se da ce ih biti dosta (vise posla, vise para... daj Boze)!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista, dodjite u cetvrtak u dvorishte pete gimnazije....nije bas nu metal svirka, ali sviramo i mi P

 

a i dzabe je upad...70 kinti (KNT)

 

da zazivi tema! icon_smile.gif

Lezerni smo sto se tice konkretnog pravca, samo da cirkulise i ima neki znacaj ovaj pod-forum... icon_da.gif Pa makar to bio i grunge, hard rock, alternative, ili sta li vec.. pivopije.gif

 

Free reklama! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, evo vam zvanicna tema za najavljivanje svirki koje imaju veze sa ovom sobom, posto ne verujem da bi vam odobrili temu bilo gde drugde, i javljali se antiNumetalci (sa totalno beskorisnim prozivanjeM, plus ovde imate koliko toliko 'osiguranje' (ne naplacujem nista biggrin.gif )... Komentari, utisci, obavestenja, ma sve ovde!

 

Napomena: vazi i za domace i strane, iako je fokus na domace jer je ipak ovo narodni forum, i velika vecina posetilaca su nasi iz domovine! Znaci, videcemo uglavnom ovde info/najave svirki od NoRk-a, Watchout-a, In Vitro-a, Disciples-a, Self-thaught-a, itd (javite mi se na pp ako sam VAS zaboravio)!

 

Za sada je experiment, pa ako ne bude nista, sklonicu temu!!

 

Nadam se da ce ih biti dosta (vise posla, vise para... daj Boze)!! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

greska. ja odobrim svaku temu koja je otvorena po pravilima. mislim, kad moze jamiroquai, sto ne bi mogao i neki nu metal.

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja te lepo pitam danas jel oces da ides, ti si rekao da neces....

 

a ja bas hteo da idem a mrzelo me da idem sam.. (+uspavah se)

rekao si mi na dan svirke... a shta ako sam pravio druge planove par dana

ranije?? A vidim da ni chilly nije ishao... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da, zaboravih... savet i svim ljudima koje sam ja ikada slusao i koji pokusavaju da pevaju slicnu muziku : dodjite i vi, i ako ste man enough da realno sagledate stvari, samo cete se povuci i vratiti se ostalim stvarima koje radite u svom zivotu i zaboraviti da ste ikada pokusavali da izigravate vokala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovije obaveshtenje:

 

* Svirka u Petoj je chetvrtak 23. jun,

* Cena ulaznice: 90 dindzi

* Uchestvuju: ReSound, Watch Out,

Orasi, Lazne Zmije, Sacrifice, Svetovid,

Black Cloud (ili kako god se zvali), Irish stew...

* Pochetak u 20:30h

 

Toliko od mene...

Vidimo se tamo... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatak u tajtlu: ovde mozete i postovati propratne informacije o bendovima (osim ako nema svoju temu, mada sto se mene tice, nema veze iako se ponovi ovde), tipa gde moze da se nadje mp3, cd, majice, kondomi ili sta god da imate!

 

SHaban RulZ! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji utisci od sinoc:

 

* Orasi - sastavili su se nekako (uz pomoc ucenika Pete)... Violinista poceo da peva-shto je veoma pohvalno...

 

* ReSound - odusevljena sam. Pesme su zaista za svaku pohvalu. Mladene, mnogo si bio neozbiljan icon_smile.gif ... Inache ste bili MNOGO, MNOGO, MNOGO DOBRI!!! Kakvi dobri? F-A-N-T-A-S-T-I-Ch-N-I ! ! ! Samo napred ljudi pivopije.gif

 

* Black Cloud - nisam bash neki ljubitelj te muzike, mada su obrade bile dobre. Ipak nisu morali da ostanu na bini 35 minuta i ne daju drugima priliku da odsviraju svoje...

 

* Irish Stew - Steta za violinistkinju... Inache ste bili OK...

 

* Sacrifice - E ovde su ljudi pocheli masovno da odlaze... Isto vazi kao za Black Cloud... Zao mi glasa onog lika shto je urlao icon_smile.gif

 

* Watch Out - Steta shto ste odsvirali samo 3 pesme. Za to se zahvalite BC-u i Sacrifice-u... Inache se Milosh extra chuo (dobro je da smo pukli toliko kinte na ozvuchenje)... Uopshte je zvuk bio mnogo bolji nego u DOB-u ili SKC-u...

 

* Lazne Zmije - "Ja volim pivo i pivo voli mene..." Prvi put sam vas chula sinoc... Nije loshe, ali bi moglo biti i bolje... Dobro Blaza vam se posle prikljuchio iako je rekao da nece doci... Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji utisci:

Organizacija je bila jako jako dobra s obzirom da je u pitanju skolska svirka ipak. Slazem se da je najveci bedak bio sto poslednja dva benda nisu imala priliku da odsviraju vise pesama...ali dobro,necemo da optuzujemo ostale ipak oni nisu toliko poznati pa su se malo uziveli...Watchout ce preziveti...ionako je vecina ljudi i dosla zbog njih...Najbolji utisak-one devojke sto su vrtele vatru icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif salim se malo naravski ali nema veze...

Sve u svemu sooper provod! icon_biggrin.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha i meni se dopala ideja sa vatrom... Bilo je extra, ali je veci deo publike gledao u njih a ne u resound icon_mad.gif  icon_wink.gif

Pa naravno da su gledali u njih kada su bile atraktivnije!

Edited by Maiestas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...