Jump to content

Gothic Slam


bradati_simce

Recommended Posts

Sve stoji, osim da su pesme preterane. Stvarno, kad ih uporedis sa gomilom drugih bendova iz tog perioda bili su apsolutno zaboravljiv bend. Cak i oni koji su se nalozili na 'Who Died And Made You God' su se, nakon preslusavanja celog opusa, slozili da je bend nista posebno. To im je bas onako jedini svetao trenutak.

 

Na mene su ostavili odlichan utisak chak posle prvog preslushavanja, ne kazem da je bolji od ne znam ni ja kojeg sad benda al ostavio prilichno dobar utisak, pored ostalih dobrih bendova koji su takodje pridobili moju paznju.

 

Sad sam tek primetio silne odgovore na ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda, da raspravljamo o razlicitim zanrovima. Ali, u okviru jednog istog zanra mozes da volis ovakvog ili onakvog pevaca, gitaristu ili bubnjara ili stil sviranja, dok je kvalitet objektivna kategorija.

Ali, hej, ako se tebi oni svidjaju, postujem izbor. Ja biram da ih ne slusam, bar ne previse cesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako u prvu ligu Americhkog thrasha spadaju Exodus,Metallica,Megadeth,Overkill,Anthrax,Testament itd onda Gothic Slam spada bar po meni u drugu ligu.Ja ovaj bend slusham vec dve godine i nisu mi dosadni,mada znam dosta ljudi koji ne gotive ovaj bend,ali o ukusima ne treba raspravljati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko se nista nije dogovarao, nego samo ljudi preslusali albume. Ja imam "Killer Instinct" na ploci vec neke 3-4 godine i nisam ga pustio vise od 4-5 puta. Meni su oni 3.-4. liga,d ruga liga su bendovi tipa Whiplash, Intruder, Hallows Eve i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA zashto jednostavno ne napishesh da ti se nesvidjaju i zavrshish prichu i pustish druge da komentarishu shta je sve gotivno uvezi ovog benda,nego sve neshto pomalo pljuckash oko GS-a!

 

Bend je keva...likovi su kasno pocheli sa thrash fazonom i modom ali su barem iskreni jel su hteli da odrzhe pravi thrash metal i u 90im i nije im uspelo al su se bar potrudili i snimili su 2 albuma i posle drugog su shvatili da im ne ide i da su ljudi vec pocheli da se u velikoj kolichini lozhe na modernije(komercijalnije) bendove tada.

 

Inache shto se tiche oba albuma imaju super prichu klasichnu thrash prichu!

 

Ali ono shto mene odushevljava jeste da dok ih slusham osecam se kao da sam u 1985oj jednostavno takvu atmosferu imaju albumi pogotovu ovaj drugi,a retko koji bend 2ge ili 3ce ili 4te kategorije osim Metallice,Sepulture i Megadetha mozhe to da odradi!

 

I naravno da GS nikad nece biti ni do kolena ovim Bendovima !!!

 

Cheerz!

Edited by Possessed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u isti kosh stavljam Intruder,Whiplash,Hallow's Eve i Gothic Slam.

Kako god, ja ne mogu. Nisam pravio striktne podele te vrste, ali su mi pri dnu lestvice solidnih thrash bendova uopste.

Slobodno vi raspravljajte o njima, ne'm ja nista protiv, ali imam pravo kao i svuda da iznesem svoj stav o materiji. I nisam ih uopste pljuvao, nisam rekao da su golo govno, da ih ne treba slusati uopste, samo da su totalno osrednji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Еов поново да напишем нешто о њима. напокон да чујем цео "Just A Face In The Crowd". Стигла ми плоча таман кад сам кренуо у војску и никако да се наканим да преслушам. Дакле, сад још више стојим иза своје тврдње. Осим 'Who Died' нема ниједне честите песме, а баја пева као Мајк Патон. "Killer Instinct" је за ово одличан албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je prvi stvarno extra i mozda je i bolji od drugog ali drugi album definitivno ozbiljnije ostvarenje benda.Prva pesma koju sam chuo od njih je bila Cry For Freedom pa sam mozda malo i subjektivan ali u svakom sluchaju mene ne smara drugi album,mislim da je drugi album za to vreme bio dosta jako ostvarenje i da je ovaj bend iz nekog meni nepoznatog razloga podcenjen kao i mnogi drugi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...