Jump to content

God Dethroned


Cold

Recommended Posts

Ja imam:

 

1127. Lord Belial- Enter the moonlight gate

1128. Lord Belial- Kiss the goat

1129. Lord Belial- Unholy crusade

 

 

I moje su ipresije slicne...dakle nije lose...nije lose

 

...ne bih da te prekidam...ali da slucajno nisi pogresio topic :?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je sa tobom danas ?...hoces li se vec jednom uozbiljiti...pa nisam znao da se mogu premestati poruke sa teme na temu vec samo celi topici sa foruma na forum...ili sam ja nesto propustio ?

 

napisi to sto si napisao pod "lord belial" topic ponovo a ja cu ove zadnje replike da brisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehehe......... znas da imam original Ravenous (koji je usput na granici ocaja). Nije da se hvalima ali.

The Grand Grimoire je odlican album ali je Bloody Blasphemy zakon.

 

GOD DETHRONED su death metal, pa bih voleo da pitam sta on trazi na black forum-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanibal uze mi rec iz usta...dakle ovo bi trebalo kod mene biti.

 

Sta mi je??Ne znam ni ja...hronicno sam neispavan...Ja se izvinjavam stvarno...dakle imas mogucnost samo odredjeni post da posaljes na odredjenu temu (ceprkaj pa ces naci)...dakle ovo slobodno prebaci kod mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Otkud se ova tema sad izvadi... biggrin.gif,otvorio sam je prije pola godine :roll:

\"]Ljudi *ebite se.... ajde vi lepo to nama obicnim smrtnicima malo prosledite... ja imam samo par pesama sa Grand grimoire i poludeh vise slusajuci ih...

Ja imam sa svakog po nekoliko pjesama(znaci nemam nijedan citav :cry:) ,i 'Grand...' mi se cini kao najbolji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja sam danas kod skc-a kupio original kasetu Bloody Blasphemy...i album razbija, nisam slusao nista vise od njih ali ovaj album je stvarno fenomenalan. Nisam ga nesto puno slusao posto sam ga danas tek kupio ali pesme "Serpent King" i "The Erecution Protocol" jebu kevu!

 

Cover je takodje do jaja

 

Mrak su

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve albume sam preslusao,dva imam a "The Christhunt" je najbolji.

taj album je super... posebno mi se svidja omot smile.gif

nadam se u skorijoj buducnosti nekoj kinti tako da mogu da nabavim Christhunt i Grand Grimoire original... kakvi li su im bookleti bas me interesuje...

inace kontaktirao sam ih i snimili su nov album koji sada treba da izadje... 1 pesma se moze skinuti sa njihovog oficijelnog sajta... na mene i nije bas ostavila neki utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

čuh "The Grand Grimoire" thnx to nocturno biggrin.gif i dobar je album, teški su, ali i melodični... vokal je mogao biti malo bolji, ali ne zamjeram puno na starog... atmosfera je super...

 

slušao sam jednu pjesmu sa novog albuma, zaboravih kako se zove... uglavnom, dosta melodičnije i malo mi je neobično

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...