Jump to content

Anima


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Konačno mi se pruža prilika da objavim radosnu vest: album prvenac benda Anima pod nazivom “Spasenje“ je posle puno rada i truda, završen i priveden samom kraju!

Zahvaljujemo se našem producentu Nikoli Mijić (a boga mi i sebi samima), na višednevnom nespavanju, nenormalnoj ishrani i nadljudskim naporima uloženim da bi se miksanje privelo kraju, i dobili materijal sa kojim smo svi u potpunosti zadovoljni :pivopije: !

U toku su pregovori sa izdavačima, a u međuvremenu smo postavili 3 pesme na našu myspace stranicu, da biste i vi mogli da čujete o čemu se radi.

 

PESME MOŽETE PRESLUŠATI OVDE

 

Takođe planiramo što više moguće nastupa sa našim prijateljima iz benda Super Confusion. O datumima ćemo vas blagovremeno obavestiti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

S obzirom da je situacija sa izdavačima takva kakva je u ovoj državi, od danas, 9.2.2010, možete besplatno sa neta downloadovati naš novi album "Spasenje".

Uostalom, i snimljen je da biste ga vi slušali, zato, uživajte.

 

1Anima.jpg

 

Link za download:

http://www.megaupload.com/?d=L961C9XY

 

 

U .raru se nalazi i omot u full kvalitetu, kao i ceo booklet u .pdf formatu.

Pozdrav! :rockdevil:

Edited by Remedy Lane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ali velika steta sto ovo nije objavljeno barem u "samizdat" varijanti!

:pivopije:

 

Bice. Samo neka se slusa. Ko bude zeleo primerak sa full bookletom, full kvaliteta, sigurno ce imati priliku da nabavi sebi, ili od nas direktno, ili na nasim svirkama. Samo jos da se skontamo oko nekih detalja, sve ce biti javljeno ovde. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='09 februar 2010 - 09:51 ' timestamp='1265748707' post='2145368']

Bice. Samo neka se slusa. Ko bude zeleo primerak sa full bookletom, full kvaliteta, sigurno ce imati priliku da nabavi sebi, ili od nas direktno, ili na nasim svirkama. Samo jos da se skontamo oko nekih detalja, sve ce biti javljeno ovde. :)

Lepo ste sredili ovaj rar, sve je u njemu sto treba, cool je buklet. Steta jbg sto nema zvanicnog izdavaca, ali ako budete u prilici da odradite ovo kao fizicki CD u samoizdanje varijanti, bice super.

 

http://www.serbian-metal.org/index.php/anima-album-spasenje-dostupan-za-besplatan-download.html

 

Dodacemo i u download sekciju na Portalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VanjO, ti znaš šta ja mišljah o tom albumu i pre nego što si ga pustio u protok. Kao i šta sam mislila o Demo-u koji ste delili u Kuglašu. Kao i šta mislim o svim tvojim delima.

 

Samo čekam svirku u BG-u, da ti tet-a-tet čestitam na albumu :smile:

 

 

Svaka vam čast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi na pohvalama, puno nam znaci, zaista!

Sta se izdavaca tice, ko zna, mozda se jednog dana i nadje neko ko bi izdao materijal.

Planiramo u skorije vreme da odradimo odredjeni tiraz diskova sa full bookletom i stampanim diskovima u samoizdanju. O svemu cemo vas izvestavati ovde i na nasem oficijalnom sajtu, pa ako je neko zainteresovan da poseduje nas album u materijalnom obliku :) , imace za to prilike.

 

@Internet Hate Machine

Hvala na apdejtu, svaka promocija je dobro dosla.

:pivopije::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, ljudi, prvo svima da se zahvalim na pohvalama, i kritikama... Videcemo sta ce tacno vec biti sa izdanjem, a za sada je album tu da biste ga slusali, uostalom, s tom namerom je i pravljen. :)

Puno pozdrava za sve vas sa hladnog severa drzave... :P

 

Anjo, pa, znam da vec zvuci ofucano, al, doci cemo... red bi bio, sada imamo sta da promovisemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...