Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Znam da ne bih trebao ovde da ostavljam oglas, ali oglašavanje na "Potražnji muzicara" nije dalo nikakav rezultat, pa... Izvinjavam se što kršim pravilo foruma...

Dakle, bend iz Bg-a hitno traži klavijaturistu (ili klavijaturistkinju), trenutno radimo cover (Nightwish, Within Temptation, Sinergy...), ali u planu je i rad na autorskim stvarima... Probe jednom nedeljno, (vikendom)... posedovanje klavijatura se podrazumeva (ustvari, da li su vaše ili pozajmljujete i nije toliko važno, samo ako možete uvek da ih imate za probu). Za više informacija, kontaktirajte me ili ovde ili preko pm-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolege, prodajem Korg X5D za 270e. Uz njega dajem i uputstvo i original 2 flopppy diska sa editorom za farbe (koji usput nisam ni instalirao nikad).

tel. 064/206-4304. Nemojte slati PM jer mi nesto zeza inbox, vec ako neko ima pitanje nek salje SMS.

Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mega Music

 

ulica Kneginje Zorke (Slavija - kad kreneš ka Sky Musicu sa Slavije prvo skretanje desno)

 

ili možeš i da se raspitaš možda negde ima neko da prodaje polovno i to, mogu ja da ti se raspitam ako te zanima ...

 

Da, znam gde je Mega Music, ali sam totalno zaboravio da oni drze Roland. :bigblue:

Ajde vidi poteraj nesto polovno, a da valja, pa mi javi na PP.

 

Hvala ti puno, i hvala vam puno.

Ja sam inace gitarista, ali hocu malo da se obrobam u klavirskom svetu.

Ovde je mnogo bolja atmosvera nego u temama za gitariste, valjda zato sto ste vi bolji ljudi,

a i uvek ste spremni da pomognete. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...