Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

Za mene brate je za dusu,za ove ostale isto ali pevacica je rekla da hoce da stvaramo neke kompozicije tako da pretpostavljam da cemo tezgariti neko vreme...

Pazi nama ne trebaju matorci koji traze kintu.Imam negativna iskustva sa takvima kao npr. hoce vise para od ostalih a covek u odnosu na nas ne da nema pojma nego smrdi XD

Mislim iskreno hocu da mi klavijaturista bude iz '80ih godista i da i dalje hoce da svira radi duse a ne zbog kinte,treba bwe da nadjem nekog Lazu Ristovskog ili Mikija Petkovskog ili Jon Lorda...U svakom slucaju ako nadjes nekog otprilike takvog hvala ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za pozajmicu? :))))

 

N364 nikako ne moze biti jeftiniji od X5D jer ima extra banku...

@Flair: Jel stvarno znas nekog ko daje N364 za 200 katolickih dinara? Odmah ga uzmem :)

Ili je to neko zensko prepucavanje izmedju tebe i Whisperke :P

 

Imam ja modul NS5R, ista sinteza kao i N364, isti multisoundovi... Ista serija!

Ako hoces... :mrgreen:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi kupicu wah wah,ima i boostercic mali u sebi...

samo sto cu ga ja koristiti na kljavama!!!!

mislim da to veoma dojajno moze da zvuci!!!

probao sam jednom...

lord6fingeru, vidi ovo!

Nabavi i ti wah pedalu, pa mozes komotno izbaciti tebi najmrskiji instrument iz koncepcije benda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi kupicu wah wah,ima i boostercic mali u sebi...

samo sto cu ga ja koristiti na kljavama!!!!

mislim da to veoma dojajno moze da zvuci!!!

probao sam jednom...

 

Posto imas X5D, a predpostavljam da ti wah treba za lidove, mozes da stavis kao jedan fx ekvilajzer i namestis ga da menja srednje od minimuma do maksimuma i kontrolises ga pomocu assignable pedal, a pedalu kupis u Beogradjanci Proelovu za 1000 i nesto dinara. I cepaj... :rockdevil:

I za koji ce ti moj wah kad je mono?! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel moze neko da mi kaze gde mogu da kupim stalak kao janne....Sa onim zglobom da moze da se seta gore dole..?

 

Kupiš stalak za dve klavijature i postaviš klavijaturu na onaj gornji deo (pošto je on uvek nagnut na dole) a pre toga zarotiraš ceo stalak za 180 stepeni i eto :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da ste vi klavijaturisti bas vickasti...

nego, potreban jedan klavijaturista za potrebe benda 'atlantida'... vazno: da ima zavidnu tehniku i da je iz bga i po mogucnosti da bude musko... nije hitno, jer vec jednu klavijaturu imamo u bendu, ali bend namerava da radi sa dve klavijature... zainteresovani neka se jave na pm...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Beogradjanci "neki" stalak sa nastavkom za drugu klavijaturu, kosta 5000 i onolko dinara, ali ne deluje mi kvalitetno, nisam zagledao. Pogledaj.

Ali to sa stalkom naopako je glupo resenje, preturaj po netu i mozda ces naci nesto pametnije, kao sto sam ja nasao :mrgreen:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Beogradjanci "neki" stalak sa nastavkom za drugu klavijaturu, kosta 5000 i onolko dinara, ali ne deluje mi kvalitetno, nisam zagledao. Pogledaj.

Ali to sa stalkom naopako je glupo resenje, preturaj po netu i mozda ces naci nesto pametnije, kao sto sam ja nasao :mrgreen:

:pivopije:

 

mislim da znam na sta mislis... prodavac mi je rekao da je to zivo sranje i da su ga tipa juce lepili da bi mogao da stoji... :lol: ... ali samo ako mislimo na istu stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...