Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

AAAAAAAAAa! Enough! Don't you dare to do that again!

 

You should not speak its name loud! It's everywhere :mrgreen:

Raja, pogledao sam cene na ebay-u i unaokolo, ali jel možda ima možda neko ovde nešto da doda ne temu koliko bi vredela u nekoj kupoprodaji (znači u zameni ne za keš) Yamaha EX7... Pri tome mislim da postoji neko oštećenje displey-a, pojavila se crna tufna mada još uvek radi. To bi znači isto možda moralo da se menja. Treba mi info za ortaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. pošalji Damjanu (lord6finger ili kako mu već ide nick sad) taj info ako već ne bude video pošto on posluje sa tim polovnim stvarčicama pa ako neće da kupi/zameni, verovatno će te uputiti ;)

Ma ne znam da li će ortak to da uda, a i on je đavo na točkovima, zalivadiće on lako, nego onako s nogu sam mislio da ako se ispostavi da je neko od vas imao kontakta sa prodajom-preprodajom iste. Da se ne uvlačim sad u slanja PP-a dogovore i tako.

Hvala tebi naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja sam zainteresovana za korg x5d,pa imam par pitanja. Prvo,da li mogu da nađem neke polovne,ali ispravne, od nekog "splavara"? Čula sam da oni to menjaju ko gaće :mhihi: Drugo,koliko tačno koštaju nove, a koliko bi bile polovne? :confused: Treće, da li bi mi neko za tu cenu preporučio neke druge klavijature (neki Roland možda)- ja raspolažem sa oko 600E?? I četvrto, ako se isplati kupovati polovne, gde ja da nađem te narodnjake što ih prodaju, i kako da proverim da li su klavijature skroz ispravne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisala sam kako proveriti klavijature... ja drugi nacin ne znam

 

ali za tih 600€ koje ti imas ja bi kupila KORG X50

 

super je klavijatura... odlicno radi...

 

polovan X5D kod narodnjaka je oko 200€, a nov oko 300€

 

ja ti ne bi preporucila roland... bar se meni ne svidja...

 

korg X5D je odlicna i proverena klavijatura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

X50 ne vredi pare koje se za njega traze. :no:

X5D je daleko od odlicne klavijature, ali za te pare bolje nema, niti ce ikada biti. Polovne su od 180 do 250, a nova je 370 u skaju, valjda!

Pa za 600 jura mozes da kupis svasta nesto... Ako hoces novo, probaj Yamahu S03 (meni se jako svidja) ili Roland Juno-D, kostaju manje od 600. A ako ces polovno dobro proveri sta kupujes i od koga. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam vise puta i opet cu:

Ako upoznate X5D-a,verujte mi,cudo mozete napraviti!!!!

ja mnooooooooooooooooooooogo volim svog korga!!!!

i ja isto... cica mala slatka :wub: i mnogo je fina spravica :da:

 

Mada, mene i od njega bolu ruke kol'ko kila ima :)

 

@Lordring- sta da ti kazem, mi nismo profesionalci kao ti, tako da mozes s visa da nas gledas sto se mi igramo sa x5d-om :P :P : P hihihi, lordi lordi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja isto... cica mala slatka :wub: i mnogo je fina spravica :da:

 

Mada, mene i od njega bolu ruke kol'ko kila ima :)

 

@Lordring- sta da ti kazem, mi nismo profesionalci kao ti, tako da mozes s visa da nas gledas sto se mi igramo sa x5d-om :P :P : P hihihi, lordi lordi :D

 

Od X5D-a te bole ruke (nepunih 5 kg)? :confused:

Pa to je valjda najlaksa sprava u svetu profi klavijatura. U tom slucaju razmisli o prelasku na sviranje usne harmonike ili ako si krupna faca, angazuj 2 crnca da tegle X5D. :twisted: Salim se, naravno.

Elem, ja bih trebao da kukam ovde, obzirom da su mi sprave obe teske sa koferima u proseku oko 25kg.

Trebalo bi da kupim jedan pojas za stomak za dizace tegova. Sa bruhom se ne treba zezati! :)

 

@lordring

Nije mi neophodan stalak za Kurzweil K2600 action figuricu. I onako Rudess-ova figurica nece stajati pored nje.:)

Vrzino kolo? WTF?! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha!!! Jos neko ima sindrom kubitalnog tunela!!! Tako se zove ukljesteni nerv malog i domalog prsta... A najvise boli u laktu! Zbog toga imam puno problema kad sviram gitaru, nadam se da mi nece praviti probleme sa klavijaturama,kada sam prestala da sviram klavir jos uvek nisam imala to cudo.

:confused: Jel te boli kad sviras?Klavijature mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...