Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

Pa Artist je zastupnik za Srbiju, ne znam da li iko jos kod nas valja alesis.

A da probas da narucis, ili da ti neko dovuce iz inostranstva?

Npr:

http://www.gearorphanage.com/product_info....products_id=297

ili neki od onih sajtova zz ili musiciansfriend pa da ti neko donese...

Ne znam...

A neki master i modul?

Cme uf8 i neki modul, modula ima sad koliko oces za male pare, a i cme ima brdo prosirenja...

Ja sam imao Cme Uf6 i nesto sam ga jeftino platio (polovnog) oko 150 jura, manje vise,

ne secam se, ali mi je dan danas najbolji master koji sam probao,

i krivo mi je sto sam ga prodao, bas sam neki dan hteo da se ubijem,

tako da uf8 ne moze da kosta vise od 400e nov, ostaje ti 400jura da kupis kakav oces modul!

A ako ces polovno, skoro sam video da neki lik prodaje Roland a33 za neke sitne pare, al mu treba sredjivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je Casio CTK-800 za učenje i kućno zezanje?

 

- 61 dirka

- dinamička klavijatura

- 32 - polifoni

- 500 zvukova

- 120 ritmova

- 8 efekata ( 4 x reverb & 4 x chorus)

- dvokanalni sekvencer

- 2 songa ( 12.000 nota )

 

ctk-800.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako..naso sam jednu radnju u nisu koja radi alesis.Na lageru imaju Fusion 6 HD i kosta 92 000 din.E sad,za 2 dana im stize nova roba i najverovatnije i qs8.2.Koja je otprilike cena qs8.2?Trebalo bi da je jeftinji od Fusion?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj fusion je super sprava...ali bas kao sto kazes za 5 oktava ta cena je cist luksuz..na ceni je zbog elektronike i ima neki hard disk jbm li ga...kome treba to ?cista glupost...e sad nemoj da gledas na amazonu onu sto kazu na popust,gledaj onu sto je precrtana...fusion 6 je 2400 $ a QS8.2 je 1500 $...kod nas je fusion 92 000...onda sam ja podelio 92 000 sa 2400...38.3...pa onda 1500 pomnozio sa 38.3 i dobio sam oko 58 000...valjda ce sa carinom i njohovom zaradom da bude oko 65 000??sta mislis ???jer se isplati da se kupi to sad za te pare?sta ima na trzistu jos za tu kintu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebe castio sa M1,tako da sada pucam bicepse sa 30 kg teshkom klavijaturom :D idemoooo matoraaaa :D za malo pa starija od mene :)

 

P.s. : Da li neko zna u Novom Sadu nekog elektrichara ili instrumentara koji bi mogao da mi odradi jedan remont kljave,trebalo bi par dugmitja zameniti i tako neke zajebancije .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sebe castio sa M1,tako da sada pucam bicepse sa 30 kg teshkom klavijaturom :D idemoooo matoraaaa :D za malo pa starija od mene :)

 

P.s. : Da li neko zna u Novom Sadu nekog elektrichara ili instrumentara koji bi mogao da mi odradi jedan remont kljave,trebalo bi par dugmitja zameniti i tako neke zajebancije .

 

Majstor Shtok sa Telepa, tel. 064/217-0737. Meni je sredjivao moj M1 (full generalka, sve dugmice promenio), negde oko nove godine. Kazi da sam te ja poslao.

 

Inace, ja vucaram Hammond tezak 54kg + 18kg njegov stalak + Leslie 67kg, samo sto uglavnom Attila uhvati tezu stranu (slucajno hahaha)... Kolege, bubnjar je covekov najbolji prijatelj ;)

Edited by lord6finger

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...