Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Može li neko ovde da mi kaže nešto više o MOSS DSP ton generatoru? Pošto možda kupujem Karmu koja ima opciju za tu expanziju. Čitao sam nešto o tome na njihovom sajtu, daje ti 128 programa i dosta nekih opcija za razne načine modulacije boja, spominje se i neka analogija ... zavrtelo mi se u glavi

 

I naravno koliko to zadovoljstvo košta?

 

živeli

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko ovde da mi kaže nešto više o MOSS DSP ton generatoru? Pošto možda kupujem Karmu koja ima opciju za tu expanziju. Čitao sam nešto o tome na njihovom sajtu, daje ti 128 programa i dosta nekih opcija za razne načine modulacije boja, spominje se i neka analogija ... zavrtelo mi se u glavi

 

I naravno koliko to zadovoljstvo košta?

 

živeli

Je zasto ovo nije vazna tema???? icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je da ti neko kaže ovo pre nedelju dana icon_wink.gif

 

imaš već temu o klavijaturama, naziv je dovoljno intuitivan koliko mi se čini ...

 

btw kakva je ta yamaha?

ja ću možda kupiti karmu do kraja meseca ...

Jebe keve 300 virtuelnih zvukova.250 pratnji.Velika je u pm pa bas nije za iznositi i ja koristim procesore za specjalne efekte. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro više ... svi se slažemo da ovo treba da bude važna tema, al ako hoćete nešto da uradite povodom toga, postujte na predlozima ili jurite neke moderatore ... icon_mrgreen.gif

 

Brauzovo sam po gradu stalke, u Mitrosu imaju za 3k i kusur neki, a u ostalim radnjama uglavnom neki "stringer" koji varira oko 90 - 100 eu Inače u onoj radnji na Konjarniku imaju neki kao ekstrasegamegasuperprofijebački stalak. Dal rekoše firma "Spider" il tako nešto, al košta 230 eu !!

 

 

Brate 230 jevreja za stalak, to prosto ne no.gif

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, možda i ja uzmem taj najjeftiniji, al ovo čudo od dvesta ć nikako, za te pare bre može klavijatura da se kupi icon_mrgreen.gif

 

 

Btw ... do vraga ima li ovde ikoga osim Ilije i mene?

(ne računam ljude koji su došli na ovu temu da kažu kako je taj i taj klavijaturista zakon ili zašto ovo nije važna tema)

 

Pokušavam da provalim koji keyboard da prchesujem a niko da pomogne ...

Dal neko ovde poznaje Korgov Z1? Ljudi na netu se ekstremno lože na njega, a kupuju ga polovnog za nekih bednih 450 - 550 $. Onaj moss expansion za Karmu navodno daje generator od tog Z1, ali vlasnici istog kažu da mu (exp za karmu - zedu1) ne može ni prismrdeti ...

 

Ozbiljno, tipa neki se lože da ima bolje boje i od Motifa, a tako je dž ...

 

 

 

živeli

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm....neznam, trebas pogledati na nekim forumima ili slicnome,ali opet Karma.....Inace sto se tice stalka ma i netreba ti vise,taj spider je verovatno onaj glomazni sto moras u avionu da ga nosis.tesko ko vrag,pa jos i dve klavijature.Ovaj je dobar za pocetak.Mozes kupiti polovnog korga ili rolanda (nasao sam JV 35 za 14000,verovatno moze da se nadje i jeftinije),za te pare,jebo mamu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to ti pričam, dranje. Mada nije mi što je glomazan, ipak je stabilan. U sky musicu dok sam probao le, onaj pa1x pro koji je bio ispod samo što nije spao od drmusanja, icon_mrgreen.gif moraću malo da vežbam na finoći sviranja

 

Komuniciram ja na stranim forumima, al hoću da vidim šta kaže i naš čovek icon_mrgreen.gif

Btw ljudi ne mogu da veruju da kod nas nova Karma košta 990, neki Amer reče da kod njih košta tipa iljadu i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za drmusanje si totalno upravu.imam ja stagg-ov stalak za jednu klav. i dosta se sjebao za godinu dana sviranja,dosta se mrda.moracu da vidim dal to moze da se popravi,verovatno moze.Al cu ipak i pored toga kupiti onaj dvostruki.Ocu bre vec jednom za odem na probu sa dve klavijature !!!Sto se mene tice,za one koje neznaju (ne ti soul,ti znas icon_smile.gif ) imam Korg x5d i "jamajku" psr 275 ,yamahu koristim za vise akusticne instrumente,bolje mi nekako zvuce klaviri na njoj nego na korgulji.ali su strigsi na korgu mama.E da dali neko moze da mi kaze ko ima x5d,kako vi namestate choir da zvuci sto bolje,ja sam namestio al mislim da moze i bolje.ako neko moze u detalje bio bih mu do neba zahvalan.Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se pozaliti na osoblje SkyMusic-a,jebote ja prosli put dodjem iz NS,cekao sam napolju da se otvori radnja,udjem unutra sa 50000 din. i kazem mu da sam dosao i da smo se culi juce da sam rezervisao korga,on tako nista.Basista iz mog benda kasnije pitao za neku gitaru dal moze da mu je ukljuci,on mu je ukljuci.Na mene skroz zaboravio,tek kasnije ono kao-e ajde dodji ovamo.Jebote gari ko da ga mrzi da prodaje.A tek sto je ljubazan,sve ne gurajte se deco.Stvarno trebaju da porade oko toga,inace imaju dosta klavijatura.Inace dodirnuo sam ekstremnog plavog.Jao sta bih dao da ga imam icon_cry.gif .Jao wallbash.gif jao wallbash.gif jao wallbash.gif .Nije najjakija,al jebe mamu.

Edited by Ilija_CarrionBand

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVAJ TOPIC SAM OTVORIO DA BI MALKO PRICALI O KLAVIJATURAMA!!!

SA KOJIM KLAVIJATURAMA IMATE ISKUSTVA?

CEO SVOJ DEMO SAM RADIO NA KORGU X3.

A VI, NA CEMU VI SVIRATE? metalac.gif

Ja cepam KORG X5D Opasna masina brate!!!

Imam nameru da uzmem i neku dugmetaru iz zajebancije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se pozaliti na osoblje SkyMusic-a,jebote ja prosli put dodjem iz NS,cekao sam napolju da se otvori radnja,udjem unutra sa 50000 din. i kazem mu da sam dosao i da smo se culi juce da sam rezervisao korga,on tako nista.Basista iz mog benda kasnije pitao za neku gitaru dal moze da mu je ukljuci,on mu je ukljuci.Na mene skroz zaboravio,tek kasnije ono kao-e ajde dodji ovamo.Jebote gari ko da ga mrzi da prodaje.A tek sto je ljubazan,sve ne gurajte se deco.Stvarno trebaju da porade oko toga,inace imaju dosta klavijatura.Inace dodirnuo sam ekstremnog plavog.Jao sta bih dao da ga imam icon_cry.gif .Jao wallbash.gif jao wallbash.gif jao wallbash.gif .Nije najjakija,al jebe mamu.

mislish na trirona?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sviram deset godina klavir, i tek treba da kupim klavijature...

Inace, dok ne kupim svoje, sviram na nekoj shitini od klavijatura. u pitanju je Casio sa 4 oktave. Zvuk je krajnje odvratan, ali nema veze. Inache, shta vi svirate? Ja sviram hard rock, najvishe Deep purple, ali zato dodajem akorde i solaze na Paranoid od Black sabbath... Zvuchi ok mhihi.gif

e jel idesh u neku muzichku?ja sam u Lisinskom,TO.Svirao sam klavir u nizoj i sad zam zavrsio 1.godinu.klavir sviram nekih 8 godina a klavdze oko pola godine.Sta ces da uzimas?Uzgred,i ja obozavam da sviram purple!!!imao sam svirku u filozofu na bozic i moram ti priznati da mi se uopste nije svidela.svi smo ocajno svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...