Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

Nisam siguran ko od domaćih bendova ima Karmu. Jedino sam čuo da je lik iz Block out - a koristi, al to nije sigurno.

znas sta, poznajem coveka i moguce je sasvim da on istu tu karmu hoce da proda

zato mi je bilo poznato kad sam je video u potpisu (a i bas sam o njoj pricao sa jednim ortakom pre neki dan).

 

nisam siguran sta sve on ima, ali lik mnogo dobro svira, i sto je jos vaznije, ima mnogo ideja i pronadji neke snimke sto je radio sa intruder-om i sa block out-om (poslednji album, ako imas s kim i gde).

 

znam da ima nord lead i znam da ima roland vg procesor, ima jos neku klavijaturu sigurno, ali nismo pricali neko vreme pa sam zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne Damnjane, nema to veze sa kiselim groždjem, jer sam ja mog Tritona uzeo još pre godinu dana, tako da ako postoji taj sindrom mogao bi da se nazove zakasneli post-sindrom kiselog groždja. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Da imam sada 1000 EUR, nikad ne bih uzeo Karmu pored Tritona. Ali je verovatno da ću i ja prodati ovog mog Leskovčanina pošto je ponuda pri kojoj uštediš oko 400 EUR (taman da ti ostane za jednu PCM karticu i EXB MOSS) i više nego dobra, ali otom-potom. Neću ništa posebno izgubiti čak i da je ne uzmem

 

Kao što sam i rekao, pošto je cena 999 EUR za Karmu, naravno da je isplatljivije uzeti Karmu nego uzeti Triton Le za iste pare, ali je isto činjenica da su joj spustili cenu jer je prestala proizvodnja Karme.

 

Uostalom šta misliš što kažu da cena važi "dok traju zalihe"?!?

 

Odakle tebi da je moj idol Rudess?!? icon_mrgreen.gif

 

Baš naprotiv, Kevin Moore bi mi pre tu legao nego Jordan ako ćemo već oko DT-ja.

 

PS - Uostalom JR ima Triton rack (2x) a ne Karmu evotigana.gif

e brate za kolko bi prodavao leskovcanina (samo me zanima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno trip. Nikad nisam koristio jamajke. Moja prva kljava je T3, a pre toga nisam nigde ni svirao icon_smile.gif

 

Možda na prvom nastupu/promo Draconica u bašti KST, znam da je bilo neko kid-stuff jamajka na koju je bio povezan X5DR, ali se sećam da na kraju nije ni radio kako valja icon_smile.gif

 

Volim Korgove, mada i starije serije Rolanda. Sad sam skoro nabavio Juno-D iz potrebe (jer me mrzelo da čekam Alesisa QS8.2 još mesec dana) i predivno se pokazao. Lead koji skroz može da parira JD800/990 seriji, fin hammond, orgulje takodje itd.. Jednom rečju: ono što mi je trebalo kao sekundarna klavijatura. Bolje i od X5D-a! icon_mrgreen.gif a usput su mi ostale pare za stalak i zvučnu (M-Audio Delta Audiophile 192)

 

Što se mene tiče, ja sam završio sa digitalijom za naredne 5 godine.

JA SAM NA X5D-U NAPRAVIO OD VOCE-a "Killer B" NAPRAVIO NEVEROVATNO BOLESTAN HAMMOND!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moj "Suzuki Maruti" (x5d) rules,he he.Koliko ga dugo koristis leshino?

mesec-mesec ipo dobio sam ga za odlican uspeh icon_mrgreen.gif

zezam se od svojih para sam ga kupio.

i do sada se bas dobro pokazao!!!

voicevi k'o da su stvoreni za bodomovanje!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

brate dok je nisam dobio,nemas pojma koja je to cimaza bila.imao sam dve opcije:da uzimam psr 275 (moram ti priznati da ipak to i nije tolko losa klavdzislava) od ortaka (manja pevac iz flusha),sto i nije tolko losa opcija (iskljucujuci cimanje sa belih voda do visegradske ulice).

druga opcija yamaha psr 80 (posteno sam je napljuvao onomad) od ortakinje.brate!!!!!imala je neki ruzan kofer od 15-20 kila a drzac ti e stalno zuljao prste!!!znaci izgubio bih zelju za sviranjem dok bi doso do studia!

korg x5d rooles!

posebno sam radosna dok moj muz spava na njemu,on vise ne hrce!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Leshina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sećam ceo Godless Savage Garden od Dimmu-a je snimljen sa X5D

 

Ili to beše Enthrone Darkness Triumphant? icon_mrgreen.gif

verovatno ovo drugo jer je godless savage garden kompilacija sa dve ili tri nove pesme.a mozda i nema novih pesama tuririduturiridu(twilight zone)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee n364 svira moj kolega iz komsiluka!!!

ima neki odvratan set boja,posto je uzimao polovnu od,pogodite!nekog narodnjaka,tako da mu je klavdza bila prepuna..........hmmmmmm............................naroda! icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee n364 svira moj kolega iz komsiluka!!!

ima neki odvratan set boja,posto je uzimao polovnu od,pogodite!nekog narodnjaka,tako da mu je klavdza bila prepuna..........hmmmmmm............................naroda! icon_twisted.gif

he he,naroda,he he mrred.gif

 

Isti je kao i x5d,samo glomazniji,tezi,i pitch i modulation pored dirki.I da veci ekran (vrlo malo).Ja sam njega prvo hteo da uzmem,al nisu ga imali u Nemackoj novog,a nisam hteo da uzimam polovan.I onda skoknuo do beograda i kupio suzuki marutija.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bre.. znam ja nekoliko likova koji imaju Karmu. Synth je kao i Triton samo sa nekim dodacima i nekim skraćenjima (doduše onim meni ne toliko dragim skraćenjima icon_mrgreen.gif)

 

A čovek možda hoće da je proda pa da kupi Andromedu A6 icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...