Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

E,evo jednog Svedskog benda,koji bar po meni spada u sam vrh BM-a danasnjice.Evo diskografije:

 

Go Fuck Your Jewish God 1998 Demo

 

Black Metal Sacrifice 1999 Tape

(live)

 

The Essence Of Black Purity 1999 7"

Grim Rune Productions

 

Rabid Death`s Curse 2000 CD

Drakkar Productions

 

The Misanthropic Ceremonies 2001 Split CD

Spikekult Records (split w. DIABOLICUM)

 

The Ritual Macabre 2001 Tape

Sacrilegious Warfare (live)

 

Casus Luciferi 2004 CD

Drakkar Productions

 

2 albuma nevererovatnog,zlog BMa,mozda se mogu opisati kao mix Dissectiona (po melodiji) i Mayhema (po atmosferi),.ada,najbolje je da cujete sami.

Inace,isli na povratnisku Dissection turneju,Jon ih smatra za trenutno najbolji Svedski bend,pa vi vidite.

 

Ocekujem da ovo svi nabavite (ako vec nemate) i da zatrpate ovu temu i moj inbox pohvalama icon_smile.gif

 

Da vas cujem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Am The Earth jebe keve kako je dobra pesma, inace od njih imam:

Castus Luciferi - veoma fino mada je prethodnik meni bolji

Rabid Death Curse - Ovo jebe keve kako je dobro, Lamb Crucifix!!!

 

kada malo bolje razmislim - U JEBOTE JA IMAM SAMO 2 ALBUMA!!!

moram da nabavim ostatak podhitno

 

al sto im prvi demo ima do jaja ime icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
a o Watainu temu ako mi zatvorite,spalicu ovaj forum! violent.gif Trenutno snimaju novi album...ne sumnjam u vrhunski kvalitet.

Opa, evo ga i moji omiljeni Svedjani (uz Funeral Mist, gdje svira takodje Tore Stjerna aka Necromorbus).

Bolesno dobro, crnilo kakvo mnogi bendovi na danas sceni nemaju, niti ce mnogi imati.

Novi album nestrpljivo iscekujem, a ako izadje ove godine, nadam se da ce biti bolji i od 'Ad Majorem.a..', koji je trenutno moj apsolutni favorit za ovu godinu.

 

Sbiraju u Njemackoj na Party-San.u zajedno s D666 (i hrpom drugih fenomenalnih bendova), a ja nema teroije da ih gledam. :'[

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,cuti,taj Parti San je bash opasan ove godine!!!Uz Watain i D666,sviraju josh i Nifelheim,Kaamos,Marduk i Necrophobic,najbolji Svedski bendovi na jednom mestu(osim D666a,razume se)!

 

A da ce album biti vrh,to i ne sumnjam,jer oni imaju sve sto treba - na prvom mestu pravi stav prema ovoj muzici i zato ne mogu da omanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh,cuti,taj Parti San je bash opasan ove godine!!!Uz Watain i D666,sviraju josh i Nifelheim,Kaamos,Marduk i Necrophobic,najbolji Svedski bendovi na jednom mestu(osim D666a,razume se)!

Znam da je offt, al moram reci.

Na P.San.u ce biti i Desaster plus mnogi dm bendovi koje bih veoma voljela pogledati.

Uz to, traje 3,4 dana, a cijena je nekih 30 eura, sto je i vise nego jeftino.

Samo za Watain i D666 bih dala te pare. Prokleta viza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

STORM OF THE ANTICHRIST

The studio has been booked and the date is set, during the last deathspasms of 2006 the third fullength album of Watain will finally have been recorded. The album, which will include eight songs of darkest Metal Magic, is set to be released through Norma Evangelium Diaboli and on license through various labels whose names shall be revealed soon, along with the albums title...

 

 

Ima na sajtu da se poslusa sample pesme STORM OF THE ANTICHRIST i da kazem da album itekako obecava(a sta bi drugo moglo).

I jos da mi stignu originali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...