Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Jao divna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zlo i naopako u najsavrshenijem obliku!!!!!!!!

 

And just as cancerous cocaine

Deep in the veins of Christ

A malignant curse divine

Floats within you all

YOU ALL...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juche prepodnev dobih neopisivu zelju da chujem malo crnoga zvuka, al ne mi se nesto slushao nit Gorgoth, nit Immortal nit sl. sto slusham u zadjih par meseci, pa sam u player za shetnju ubacio "Sworn To The Dark". Odslushao ga jednom i prvo sam pocheo kuditi samoga sebe zasto nisam dopustio da ovo pre dodje do mojih ushiju i mislim da je ovo album koji me je definitivno "vratio" zvuku : ) Vec neko vreme sam prestao da se "trudim" oko blek bendova, i olako sam ih brisao sa kompa, a od Wataina poznavah od pre odlichan "Casus Luciferi" (nisam li ja i prvi odgovorio na temu ;) ), a juche/danas sam odslushao in ostatak diskografije, i prelomio, da cu se u oktobru definitivno naci na ovoj svirci! I am the earth, devil's blood, On horns.., underneath..ne moze da ne valja koncert!!

"Sworn To The Dark" je sto se tiche black zvuka nesto najbolje novije sto chuh uz novi Mayhem..strasno kako dobra albumchina, ima mejem atmosferu definitivno, i ovaj album Wataina mi se verovatno i najvise svidja zbog lechka chistijeg zvuka i nesto vise melodicnog pristupa. Though, do sada, sva tri albuma su pure works ov art i tu nema sta da se diskutuje. Ostaje samo da se vidi kako uzivo vrse posao :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, kome treba bubreg? Trebaju mi pare za Watain.

 

Ovaj bend mi se zaista dopada. Prilicno su dobri! Najveci utisak je otavio na mene album Sworn To Tha Dark koji sam zavolela jos pri prvom slusanju. Muzicki su uravnotezeni, imaju dobru ritam sekciju, vokal je dosta jak i svidja mi se sto jasno izgovara text, jer ima dosta ljudi kod kojih cujes samo lajanje i nisi uopste siguran da li ima texta. Vidimo se na koncertu!!!

 

Legions of the Black Light.

Chosen sons of snakes.

A burning wrath reveals the Black Sun.

Legions of the Black Light.

Chosen sons of snakes.

A burning wrath now unveils the Black Sun.

 

i naravno...

 

Sworn to the Dark.

Sworn to the Dark.

Sworn to the Dark.

To the Death and far beyond.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kad sam video Groba na šta je ličio posle prvog reda na Satyriconu, zakleo sam se da nikad neću ići tamo :) Mada, dobro smo se uklopili u ambijent Bataje posle...

Требало је да видиш мене после тог првог реда у који сам отишао с Гробом + тросатног чекања аутобуса + двосатне вожње до куће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjača fora je što će pola ljudi doći da vidi The Stone.

 

 

Долазимо на добру свирку, а ко је луд да дође само на један бенд,а остале да искулира тај је будала!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...