Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Koncert je bio prosecan! Vise su se potrudili oko scenografije nego oko nastupa. Ocekivala sam mnogo bolje, a i razocarala sam se u njih. Satan`s hunger su usporili 2 puta! Stvarno uzas! A tek onaj kraj?! Trebalo je da zavrse sa Somberlain, a ne onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio prosecan! Vise su se potrudili oko scenografije nego oko nastupa. Ocekivala sam mnogo bolje, a i razocarala sam se u njih. Satan`s hunger su usporili 2 puta! Stvarno uzas! A tek onaj kraj?! Trebalo je da zavrse sa Somberlain, a ne onako.

Prosecno???....ni priblizno! ono je bilo savrseno!!!

Zasto je trebalo da zavrse sa Somberlainom? zato sto je obrada? zato sto je i dissection svojevremeno zatvarao sa tom pesmom? obrazlozi!

 

Watain koncert zavrsava recima "Behorned father Satan Show them all your might"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam video Erika pre svirke nisam mogao da verujem da je to on. Na slikama i snimcima izgleda dosta krupnije. Sve u svemu, ovo je svakako nezaboravan dozivljaj i najbolji koncert na kome sam bio. I dalje ne mogu da dodjem sebi :) Krivo mi jedino sto nisu svirali The Serpent's chalice.

 

FOR A WARRIOR AND THE PRIEST OF SATAN!

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio prosecan! Vise su se potrudili oko scenografije nego oko nastupa. Ocekivala sam mnogo bolje, a i razocarala sam se u njih. Satan`s hunger su usporili 2 puta! Stvarno uzas! A tek onaj kraj?! Trebalo je da zavrse sa Somberlain, a ne onako.

 

Ne slazem se da je koncert bio prosecan. To sto mozda imaju slabijeg bubnjara ne znaci da je koncert bio los. Njihove pesme uopste nisu tehnicki zahtevne tako da ne znam cemu razocarenje. Uopste nisu "odradili svirku" vec su dali sve od sebe.

Zasto bi zavrsili sa Somberlain? Nisu oni tribute Dissectionu pa da zavrsavaju tako. Uostalom sta fali kraju? Bilo je za ocekivati da ce da zavrse sa dve najbolje pesme.

 

"A cross burned black

Soaked in sacred blood

From all of us to all of you:

G. F. Y. J. G. !"

 

(ko je razumeo shvatice)

 

ps Dobar je bio Somberlejn, umalo vrat da polomim da me ne uvatise...

 

@Grob

:pivopije:

 

 

Edited by SHUB- NIGGURATH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste svi gomila decurlije koja se primila odmah kada je videla one obrnute krstace i lobanje sa svecama. Ma, nema sta da se raspravljam o tome.

P.S. Bubanj je jedan od glavnih komponenti blacka. Ako nije dobra potpora sve pada u vodu, zbog toga sam se razocarala u njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste svi gomila decurlije koja se primila odmah kada je videla one obrnute krstace i lobanje sa svecama. Ma, nema sta da se raspravljam o tome.

P.S. Bubanj je jedan od glavnih komponenti blacka. Ako nije dobra potpora sve pada u vodu, zbog toga sam se razocarala u njih!

 

 

reci nam, mama. skroz si upravu, jer, pobogu, obrnute krstace na stejdzu su nesto sto niko od nas nikada prije nije vidio na koncertu..pogotovo kad je rijec o bm.u..

 

ja mozda i jesam bila jedna od najmladjih osoba tamo, al vidis..neka od nas 'djecurlije' su proputovala u dolasku skoro 10 sati da bi vidjeli taj Watain i nekima od te 'hrpe djecurlije' je Erik licno prisao da iskaze postovanje i zahvalnost nakon koncerta..i vjeruj da to nije nesto cim se inace 'hvali' po forumima, al nakon onih komentara o razocarenju, sigurno jeste nesto vrijedno spomena, ako nista..da se vidi odnos benda s publikom..koji mi ih je jos vise uzdigao u ocima. koliko sam vidjela..clanovi Watain.a su, u poredjenju s svim ostalim bendovima od prije neku noc, bili najcesce medju publikom..

 

necu da poredim, ali..kad neko iz tvoj emperora bude imao isti odnos s 'fanovima' il kad tebi tvoj Ihsahn licno iskaze cijenjenje, javi se. svako ima svoje misljnje, fala bogu..i, na svu srecu, nismo svi isti..tebi se nije svidjelo: okej, al bilo bi fino da nam obrazlozis zasto i bez tih prepotentnnih izjava tipa "gomila decurlije koja se primila kada je videla obrnute krstace"..(:

 

do tada..bolje drzi jezik za zubima kad pricas o osobama koje ne poznajes i ne prozivaj bez razloga;)

 

i jos mi nisi odgovorila na pitanje o scenografiji i nastupu? sta je ako ne jedan od integralnih dijelova istog(ako bend zahtjeva i zeli takvo nesto, normalno. podrazumijeva se: razliciti bendovi, razliciti pristupi nastupu)..sta mislis da li bi diamondov koncert imao isti efekat da nije bilo/da nema scenografske postavke?

a sto se konkretno nastupa tice, ja sam u toku njega najmanje obracala paznju (ako ikako) na bilo kakvu scenografiju...fokusirana sam konstantno bila na osobu ispred sebe, ono sto izvodi i to kako dozivljavam tih sat vremena..

 

i da..to da H. i nije bas najbolji za bubnjevima uzivo nije nikakva novina..mislim da je mnogo ljudi koji su dosli to vec davno znalo;)

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to... :) :)

Bravo...

Znas, Abigail1690, postoji dve daleko bitnije stvari od navezbanosti i tehnicke preciznosti (naravno, to ne znaci da to nije neophodno)...Ali duh i atmosfera koju bend stvara su primarni elementi uspesnog koncerta!

 

Grobe, ja nisam bio, i stvarno ne znas koliko mi je zao, ali oni koji su bili to vece samnom znaju zasto i znaju da cu

svakako seci muda... Al ne sebi! :evil:

Edited by Usud

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to... :) :)

Bravo...

 

Grobe, ja nisam bio, i stvarno ne znas koliko mi je zao, ali oni koji su bili to vece samnom znaju zasto i znaju da cu

svakako seci muda... Al ne sebi! :evil:

 

ма немој се једити све ће то Ђаво позлатити, само полако!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Abigail "nekibroj"

 

To da li smo mi gomila decurlije ili ne ti valjda najbolje znas.

Neki od nas u blek metalu vide mnogo vise od muzike i prodiru dublje u samu sustinu pa se zato razlikujemo od skolovanih muzicara koji te zidove prizemne ljudske svesti ne mogu prevazici. Ne kazem da je lose biti skolovan muzicar, samo za ovu vrstu muzike to bas i nije toliko bitna stvar.

Zasto uopste kreces odmah sa licnim prozivanjem? Odgovaraj argumentima. Ne vidim da je tebe neko prozivao.

Sto se tice Wataina, da si upoznata duze nego sto jesi sa radom benda verovatno bi i znala sta da ocekujes od nastupa.

Sta fali obrnutim krstovima?

Bolje izadji iz black metal krugova da ne bi nastavila da se razocaravas.

 

p.s. Kad u postovima citiras tudje rechi obavezno stavljaj navodnike.

 

:da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da vam solim pamet,vasa stvar kako cete shvatiti black metal ali ja ga shvatam na drugi nacin.

Vise volim da odem na neki bm koncert gde izvodjac ima odlicnu produkciju,jer volim da slusam muziku a ne da se duhovno udubljujem trazeci neki dublji smisao svega toga.

 

Ajd u zdravlje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da vam solim pamet,vasa stvar kako cete shvatiti black metal ali ja ga shvatam na drugi nacin.

Vise volim da odem na neki bm koncert gde izvodjac ima odlicnu produkciju,jer volim da slusam muziku a ne da se duhovno udubljujem trazeci neki dublji smisao svega toga.

 

Ajd u zdravlje

 

на ком си то блек метал концерту био где извођач има одличну продукцију?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...