Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Stoji, ali ipak ne razumem zashto bi prodao stari, zar nije lepo imati oba? Ja Keeper I od Helloweena npr. na 3 diska imam, original, remaster i pirat star x godina, chak mi i njega gre'ota da pomerim sa police, kamoli da ga bacim :)

 

Pa jes. Ionako ce vredeti stotine dolara na ebayu za koju godinu :)

 

mada..nadam se da nece sintetizirati i ispolirati zvuk..onda to ne bi bili RDC i CL..

 

Iskreno, ja se ne bih bunio da malo smanje treble na RDC :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto da ne? Prodati stari Rabid sa jadnim bukletom za novi digipack sa fotkama, liner notes i 2 bonus pesme koje jedva nadjes i na netu, a kamoli na originalu? Kult.

 

 

Ne bih prodao Casus pa da izdaju novu verziju u avionu.

 

kult!

 

eto zasto si ti gojko i dalje gej,a grob kult.a jos si dobio disk direktno iz mojih saka...cccc :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm..... od Wataina sam cuo samo ovaj Sworn to Dark i album je odlichan. Pa ajde sad posle malo vremena da istrazim i ove starije, koji je pre da dowujem Rabid Deaths Curse ili Casus Lucifer, nadam se brzom odgovoru jer ocu da dowujem odma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm..... od Wataina sam cuo samo ovaj Sworn to Dark i album je odlichan. Pa ajde sad posle malo vremena da istrazim i ove starije, koji je pre da dowujem Rabid Deaths Curse ili Casus Lucifer, nadam se brzom odgovoru jer ocu da dowujem odma.

 

 

pa ako BAS moram birati: Rabid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako BAS moram birati: Rabid.

 

Ako ti kazes Rabid , onda Rabid. A dotle Destroy Erase Improve.

 

Nego Abigejl, na tvom spejsu imas slike sa nekog koncerta , gde je sad neznam cini mi se pevach ima na sebi neki , malo drukciji corpsepaint, tako jest cini mi se da je corpse paint samo na levoj strani a na desnoj neki tribali. Iako nevolim corpsepaint to mi se bash svidelo ,jel to Watain?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti kazes Rabid , onda Rabid. A dotle Destroy Erase Improve.

 

Nego Abigejl, na tvom spejsu imas slike sa nekog koncerta , gde je sad neznam cini mi se pevach ima na sebi neki , malo drukciji corpsepaint, tako jest cini mi se da je corpse paint samo na levoj strani a na desnoj neki tribali. Iako nevolim corpsepaint to mi se bash svidelo ,jel to Watain?

 

 

SKC, 22. oktobar '07 (L) ..i da, dobro si zapazio, u pitanju je WATAIN ((:

 

 

 

javi utiske..i ni u kom slucaju slusati na komp. zvucnicima;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji je Rabid od Casusa, samo neces mnogo razaznati na kompjuterskim zvucnicima :)

Ha, sta ovo treba da znachi XD?

 

Spremi neki lijek za glavu ako slusas Rabid na slusalicama prvi put. Mene je zvuk cinele unistio, treba se navici na ono(mada kasnije ide lagano(. I skini sve od njih, jedan od najboljih black bendova trenutno. Pravi satanisticki black metal :rockdevil:

Ako mi se svidi Rabid idem na osvajanje Casusa. ;)

 

SKC, 22. oktobar '07 (L) ..i da, dobro si zapazio, u pitanju je WATAIN ((:

 

javi utiske..i ni u kom slucaju slusati na komp. zvucnicima;)

Pa ono imam samo da proverim dal radi na kompu. Ja kad skinem nov album koji stvarno zelim malo vishe da se udubim u njega. Obicno ga prebacim na moj MP3, izadjem napolje i hodam u random nepoznatom pravcu i slusam. E sad tako imam sliku celog albuma, i otprilike negde imam grubu vec ocenu albuma u glavi(i jedna vazna stvar zbog loshih opcija na mom mp3u stvarno se tesko premotava , tako da sam prinudjen da slusam album od a do sh XD ). Onda kad to uradim odem na komp i slusam pesu po pesmu. I onda znam koja mi se pesma najvishe dopada(nju vishe puta preslusam) sta je dobro a sta loshe na celokupnom albumu. Tako da naravno prvo headphones.

 

Naravno ima tu efekata koji su veoma vazni za moje udubljivanje u samu grupu, a to su lyrics. Ako me lyirics oduvaju, iako je muzika grupe osrednja deshavalo mi se da se bash zaljubim u grupu. npr. neverujem da bi mi se Gojira tolko dopala da nije izvanrednih stvarno izvanrednih lirika(koji mi stoje kao jedni od najboljih u metalu. World to Come su mi najomiljeniji liriks), i sad mi je From Mars to Sirius medju omiljenim albumima , i jedva cekam da mi Gojko donese iz Francuske. Iako mislim isto tako da je sa muzicke strane FMTS veoma dobar ali ne bash da bude tolki epic kolki je u mojoj glavi. :)

 

Evo cim preslusam temeljno Born of Osiris , pocinje se skidanjem Rabida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...