Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Kako se ja secam Gojko i tebi je prosla godina bila sranje, bese osim Satyricona ili tako nesto.... Ja sam zadovoljan sa BM izdanjima ove godine , bilo je stvarno super izdanja ali vishe medju underground krugovima, sve u svemu tachno vec sada znam prva dva mesta na BM top listi ove godine. :D

 

Watain se ceka ponajvishe, ako odrze kvalitet sa Sworn to Dark, svaka im cast.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da tu nema istine, ali videćemo, ipak glavni ljudi žanra tek treba da kažu svoje iduće godine.

Ma mislio sam na to da je podzanr postao trend. Svi palamude o filozofskom satanizmu, ko da ce boga da ufate za jaja. Dobar dio scene je zahvatila ta kvazi intelektualna metastaza..

 

Dogodine izdaju kraljevi relgioznog bm-a, i to je super. Al je lose sto se kraljevina raspada.. na spomen kljucnih rijeci 'filozofija, intelektualno, religiozno, satana, metafizika' mi se okrece utroba, i pocinjem da odvracem paznju sa takvih bendova. Zivio stari dobri satanizam iz 90ih

 

Narsile, ja tipujem na Dark Funeral. Toliko im je dobra ona stvar, da ne mogu da omanu. Za sad su potrefili produkciju, jos samo da pocujemo njihove cuvene serpentine i da nas satana vidi :haha:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је мука кад чујем све те шунтаве поделе. Од тога ми прораде гасови.

 

Ствар је заиста убитачно добра, ако такав буде цео албум онда ће потврдити моју теорију да су водећи бенд правца тренутно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio si Darkthrone :meshuggah:

Dark Funeral ljudi pljuju zbog tekstova, al se oni muzikom i atmosferom seru po mnogima. Ja ih nisam slusao neko vrijeme, i sad ufatim spot i primim se samo tako. Proteklih dana sam odlucio da se malo podsjetim, i preslusavao sam kompletnu diskografiju. Mocno, nemam sto drugo da dodam. Al da ne spamujemo vise, naljutice se Luna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За мене главни људи жанра говоре ове године. Dark Funeral треба да каже своје, а Immortal је већ објаснио неке ствари, за разлику од Marduka, који може комотно да престане са радом уколико изда још једно онакво срање од албума.

 

Mislio sam na religiozne ;) Inače ne bih imao ništa protiv još jednog Marduka u ovom fazonu, samo malo bržem i razrađenijem.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojku je svaka godina sranje kad sluša 10 bendova, od toga svake godine 4 izbaci album, statističkom verovatnoćom 2 od toga neće biti na nivou i eto ga :P

 

Sledeca godina nam donosi novi Rotting Christ koji ce da se ispisa po svim trendi sranjima

 

 

Zaboravio si Darkthrone :meshuggah:

 

Sve tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece Josif koji se ne opterecuje zbog minusta :bigblue:

 

Mada je stvarno ciganski, primjetio sam da na neke skroz OK postove dobijas brdo minusa. Dijelom zbog toga sto kukas, a sa druge strane ima sitnih dusa koje te tako podjebavaju na tihoj vatri. Ta opcija je vrhunac penalizma na jumetal forumu, nije bilo dovoljno sto su promjenili old skul skin vec su morali da natovare i onu glupost.

 

Najbolje je da iskuliras, i mene je to nerviralo prvih dana jer mi neko cepne minus a nema muda da opovrgne nesto sto sam napisao. Al sam odma ukapirao da je to ko u stvarnom zivotu - vazda ima ljudi da ti lupaju minuse iza ledja, dok ti se ovamo smjeskaju i uvlace u dupe. Ljudi su stoka, sjutra ce da te sjebu ako im se ukaze prilika. So, take it easy ;)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, Јосифе, цепнуо сам ти плус, сад буди нормалан.

 

Е, да, и ја ти нисам ставио минус, али је последњи албум поменутог бенда голо говно. А ако сам дебил јер имам тај став,а ти не, онда не знам шта да ти кажем...

Edited by o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro ne mislim ja to u bukvalnom smislu.Svako ima svoj ukus,a cinjenica je da se CoF ostavio gothicarenja i uradio pravu stvar.Zbog toga mi je bilo cudno sve to al ajde,ako niste primetili iskulirao sam ja tu reputaciju,cak i sve manje pisem po forumu jer spremam ispit pa sam manje za kompom a minusi se gomilaju i na konto toga.Sad mi je vec sve smesno,tako da opusteno ljudi :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...