Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Jedva čekam da se smejem.

 

Što da se smeješ? Možda oni seru mnogo po intervjuima ali koncert ovde je bio strašan.

 

I generalno dosadilo je malo to oseravanje po Watainu kao da su najgori bend ikad zbog glupavih izjava i jednog slabijeg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj lepo si rekao, da oni mnogo seru po intervjuima, kolko li ce tek da seru u 90 minutnom filmu. Zato covek oce lepo da se nasmeje svom tom proseravanju, ne vezano za kakvu on muziku prave. Kao bend su takvi kakvi su, ali meni je Watain jos uvek odlican bend, i Sworn to the Dark mi je fenomenalan album i sigurno necu stati da ih slusam samo zato sto su van studija i bine idioti.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali koncert ovde je bio strašan.

:da:

 

I generalno dosadilo je malo to oseravanje po Watainu kao da su najgori bend ikad zbog glupavih izjava i jednog slabijeg albuma.

Мислим да није поента осеравања у томе, већ да су постали МТВ-овски блек метал. Мени је првом криво због тога, а по мом мишљењу чак и немају слаб албум. Што се LD тиче, мислим да је имао ту несрећу да дође после STTD који је албум какав се ствара једном у сто година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekaj lepo si rekao, da oni mnogo seru po intervjuima, kolko li ce tek da seru u 90 minutnom filmu. Zato covek oce lepo da se nasmeje svom tom proseravanju, ne vezano za kakvu on muziku prave.

Tačno tako. Rekao sam već da me njihova reciklirana muzika ne privlači, to je potpuno sa strane. Ako bude intervjua na DVD-u (a biće), smejaću se kao nezdrav kada Erik bude počeo da drži lekcije o crnome metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim, nego citam ono sto je pisalo na prosloj strani, "in theaters may 7th" :haha:

 

 

Au, po trejleru, ovo ce da bude neki film u kome oni glume ono sto bi voleli da su u stvarnom zivotu: DJAVOLJI DEMONI (sudnji dan je blizO), a ne pijani/drogirani black metal muzikanti. :D

 

 

Verovatno pokusavaju kod mladjih narastaja svoje publike da izazovu slicno paljenje kao sto je Dani pokusao sa Cradle of Fear...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...