Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

Откуде знаш да је била свињска и да је уопште крв?? Све мање верујем да је то права крв коју бендови просипају и бацају. Мислим да је све то јефтин маркетиншки трик и да користе неку фарбу вероватно. Врло је добро познато да је крв у течном облику само док циркулише кроз организам а кад престане да циркулише и кад дође у додир са кисеоником почиње да се згрушњава и то у јако кратком временском периоду. А не верујем да су приклали нешто непосредно пре него што је тебе испрско а још мање верујем да су сипали неке антикоагуланте да се не би сасирила док траје концерт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, oʞɾoƃ said:

Veruj mi, da si bio tamo, znao bi :haha: 

Pa evo ja sam bio i isprsko me (🤭) pa ne mogu sad da se zakunem da sam osetio taj karakterističan smrad, mada davno je bilo, mogla je to da bude i grupna deluzija, sada već konfabulacija, Mandela efekat... Koliko maminih i tatinih buntovnih metalaca je uopšte prisustvovalo svinjokoljima u dovoljnoj meri da to prepozna...

Oni su se hvalili sami u intervjuima da prskaju pravu svinjsku krv, metal novine to podržale zbog hajpa, eno Ameri čak i grupno povraćali od toga 2014. na nekom koncertu :haha:

Sa druge strane, zamislimo nošenje krvi preko granica ili jurenje lokalnih mesara i svinjokolja, ili, što kaže Sale, antikoagulante... Definivno je u pitanju pozerska laž oduvek pozerskog benda. Njima se i kad su raščistili produkciju počelo čuti da su rifovi spora tremolo spid trešerana i da nikad nisu ni svirali pravi bm (dobar im na koncertu bio onaj The Call of Ktulu tuš na kraju, btw).

...uz to sve vreme polažući prava da su lučonoše black metala, pozivajući se na zajedničke članove sa jednim važnim satanističkim melodic death metal bendom gospodina koji se 2006. godine pridružio Sotoni u paklu kao njegova desna ruka, da bude general njegovih demonskih legija. A opšte je poznato da je Sotona na Zemlji a ne u paklu. Dakle sve se slaže, tj. ništa se ne slaže, pozerčine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/3/2022 at 12:22 PM, Сале said:

Откуде знаш да је била свињска и да је уопште крв?? Све мање верујем да је то права крв коју бендови просипају и бацају. Мислим да је све то јефтин маркетиншки трик и да користе неку фарбу вероватно.

dešavali su se ovakvi incidenti recimo :haha:

https://www.brooklynvegan.com/young-and-in-th-1/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Young and in the Way - шта је ово кој мој?? Никад чуо за ове анонимусе. А по свему судећи ови вероватно сматрају да су, како каже демонсид, лучоноше црнога метала ал у Америци :haha:
Ја и даље опет мислим да је то нешто што није крв већ неодољиво подсећа на поменуту текућину, ал добро, то је само моје мишљење...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па нико није рекао да је проблем набавити већ држати је у течном стању дуже време да би прскао њоме симпатизере црнога метала из првих редова :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nabavis u svakom gradu u kom se nadjes, nije neki problem.

Mada Watain je sad toliki bend da je kul reci da je sranje bilo sta u vezi s njima, potpuno razumem.

Mozda je Erik iritantni midzet i krv je lazna ali oni su uz par bendova okrenuli BM u kompletno svom prvacu, imaju za pasom albume kao Casus Luciferi i Jon ih je licno birao za turneju. Tako da standard jum prica, psi laju vetar nosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, Grobodan said:

Mada Watain je sad toliki bend da je kul reci da je sranje bilo sta u vezi s njima

Па није све срање брт. Само онај несрећни wild hunt. Остали су ок ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Сале said:

Па није све срање брт. Само онај несрећни wild hunt. Остали су ок ;)

Ako su ti ostali ok, pusti album ponovo, odstrani They Rode On i The Wild Hunt i dobiješ album k'o i svaki drugi. Meni su ok obe pesme btw. Trident je najgori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није тај тридент толико лош колико му је продукција лоша и муљава.  А нисам баш сигуран да је гори од претходника јер овај често вртим а тај пре њега не знам дал сам скрпио да га пустим 3х све укупно од кад је изашо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno zato i misliš da je toliko loš. Kažem ti, izbaci ove dve balade ako ti toliko smetaju, ostale pesme su kao na 2-3 albuma pre njega.

Produkcija na prošlom albumu nije najbolja, ali i onaj prvi rip što se pojavio je bio ubi bože, kao s kasete da je prebačeno, možda to slušaš. Skini album ponovo negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Miilos said:

Skini album ponovo negde.

Ма са диска слушам али нема неке велике разлике у квалитету звука између диска и мп3. Укењали су продукцију за медаљу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/4/2022 at 11:52 PM, Demon Seed said:

Sa druge strane, zamislimo nošenje krvi preko granica ili jurenje lokalnih mesara i svinjokolja, ili, što kaže Sale, antikoagulante... Definivno je u pitanju pozerska laž oduvek pozerskog benda.

Prenosim reči jednog brata po Hristu odavde:

"Watain u rider listi traži litar sveže svinjske krvi, nabavljene na dan koncerta iz lokalne mesare. Takođe, koske, kože i ostala sranja na bini su prave, šalju zajedno sa riderom i neki EU sertifikat o bezbednosti svih tih stvari. Bio sam tonac domaćin na njihovom koncertu u Berlinu, dakle iz najprvije moguće ruke. Oni lično najlonima prekrivaju svu klupsku opremu, oni i čiste to posle, tj. neko iz njihove ekipe."

Eto, jedna misterija razrešena :haha: 

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, oʞɾoƃ said:

Prenosim reči jednog brata po Hristu odavde:

"Watain u rider listi traži litar sveže svinjske krvi, nabavljene na dan koncerta iz lokalne mesare. Takođe, koske, kože i ostala sranja na bini su prave, šalju zajedno sa riderom i neki EU sertifikat o bezbednosti svih tih stvari. Bio sam tonac domaćin na njihovom koncertu u Berlinu, dakle iz najprvije moguće ruke. Oni lično najlonima prekrivaju svu klupsku opremu, oni i čiste to posle, tj. neko iz njihove ekipe."

Eto, jedna misterija razrešena :haha: 

Pa, što bi rekli "ako laže on mene, lažem ja tebe" 😄

Svaka čast bratu po Hristu, ali teško je za poverovati svakako. EU sertifikat o bezbednosti pravih kostiju... Verovao bih jedino ako vidim sertifikat... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

fVUiaPb.jpg

Претпостављам да је пиво тамно (да не кажем црно) јер је бенд тако захтевао :haha:
Јел се мени чини или на лименци пише Live in hell??
Јбт колика доза просеравања :facepalm:

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...