Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

ceo koncert ne ostavlja ni blizu jak utisao kao onaj s tarjom...

 

...ali anette odlicna, bend standardno bez zamerke, ok lista, sleeping sun :wub: ...

 

super koncert, ali ne nightwisha nego nekog benda koji povremeno otpeva i njihove pesme :da:

 

p.s. ona prica o vodi nikako nije bila potrebna :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja popih toliko rakije pre ulaska, da je zvucalo savrseno :meshuggah: Mada, tek na Wish I Had an Angel sam u stvari u potpunosti skapirao da gledam Nightwish ;)

 

Ne da mi se na Exit temu ici, pa da pohvalim i 69eyes, dva su to odlicna nastupa bila. NW je doduse morao svirati vise starijih pesama, ali eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videla sam tu malu plavu devojchicu..neverovatno simpatichno detence :D Gde li joj nadjoshe onako malu majichicu?! :D

 

BTW...imam ja snimak sa sleeping sun al me neshto jebava onaj youtube pa ne mogu da uploadujem..

mozhda probam ponovo jednom.. nekad..

Edited by Shelobina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila u drugom redu, widela, pewala stare pesme, smorila se uz nowe i otishla. Lepa swirka, uswirani su maximalno i dobar scenski nastup, efekti su bili takodje super, watra, prskalice, ali nije to to wishe i nikada necje biti.

Moram da napomenem jednu interesantnu chinjenicu da je gomila ljudi oko mene zapushila ushi kad je pochela da zawija na The Siren. :lol: Zhasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ti je javila. Zamalo nisam zaplakao na Ever Dream.

 

Emo je gej.

 

Da ja metem ovo i ovde :) :

 

Tako i treba, meti gde god mogneš :)

 

Meni se ovo što sam video na Exitu daleko više sviđa od live snimaka koje sam gledao sa Tarjom. Svaka čast na glasu i albumima, ali operska pevačica ne zna da se ponaša na metal koncertu.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annete je imala par ispada na koncertu, 'ladno je neke pjesme spuštala za par tonova niže, pa je Marco izvlačio stvar. Sve u svemu, super koncert. I odličan nastup. Žao mi je što nije bilo stvari sa ranijih albuma, ali šta da se radi.

I, da, nisam od onih za koje je Tarja centar NW... Annete je bvaš mickasta, a i zna da podigne publiku. :da:

Tuomas je glavni baja. :muzicar: To svi znamo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Tarja zakon nego Tuomas, a? :) Njih dvoje su jedina prava kombinacija.

 

Ko je video Tarju uzhivo sa NW, ne mozhe reci da Anette ima bolje kretanje i ponashanje na stage-u.

 

Jednostavno, Anette umesto Tarje je kao Coverdale umesto Gillana ili Blaze umesto Dickinsona. Sve te zamen su dobre, ali nisu imale srece shto su im prethodnici bili ti koji jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao da ce ovo biti spektakularan koncert. Nova pevachica ima dobar glas , ali ne za Nightwish.

 

Najbezveznije je sto nisu pevali nijednu pesmu pre Once koji je predposlednji album. (mozda 1 )

 

A sta bi sa Oceanborn ?

svirali su dve, ever dream i sleeping sun..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ovo što sam video na Exitu daleko više sviđa od live snimaka koje sam gledao sa Tarjom. Svaka čast na glasu i albumima, ali operska pevačica ne zna da se ponaša na metal koncertu.

Ja ne videh uživo Nightwish ni u jednoj postavi, ali imam snimke sa svim mogućim postavama, ovo sada je ubedljivo najslabije. Ner samo zbog vokala, već i zbog izbora pesama koje se izvode.

 

A to je sranje, sto svi jebeno misle da je Tarja Najtvis...

Hm, pa jes da ima i nekih koji bukvalno tako personifikuju, i to jeste sranje, ali poenta je da je zaštitini znak benda bio taj operski vokal, a nebitno kako se pevačica zove i kako izgleda, milion njih se javilo na tu audiciju, mogli su lako da nađu adekvatnu zamenu.

 

Nije Tarja zakon nego Tuomas, a? :) Njih dvoje su jedina prava kombinacija.

 

Ko je video Tarju uzhivo sa NW, ne mozhe reci da Anette ima bolje kretanje i ponashanje na stage-u.

Jes da ni Tarja nije bila ništa posebno po pitanju scenskog nastupa, ali Anette? Možda bi bila dobra animatorka na dečjim priredbama. :)

 

Nova pevachica ima dobar glas , ali ne za Nightwish.

Poenta...

 

A sta bi sa Oceanborn ?

Eh, zaboravili su oni šta to beše... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...