Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Fala kurcu da nema vise pisama. Sad ce preko Fejsbuka. :lol:

 

 

Evo obrade The Heart Asks Pleasure First iz filma pijanista, koju su pustili na kraju koncerta u Hartvolu. Kompozitor im nije dao da izdaju tu pesmu.

 

 

 

A evo i Hodanja u vazduhu sa tog koncerta:

 

 

I Livade raja:

 

 

 

Prelepo, sve troje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ma koji industrial,Anet je za Sugababes xD Onakav stil kao ne klipu joj lezi,vidi se da joj to ide :} Isto se vidi i da se u NW-u muchi. Iskreno,ne pratim vise NW,oni su za mene umrli 2005....ovo sad je samo skrnavljenje.Kad bolje razmislim,zelim da se raspadnu koliko god voleo taj bend.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=p6xaIPszwpo&feature=related

 

Bezveze zajebase ovakav bend. Svaki put kad cujem stari Nightwish, cudim se postupcima benda. Niko nista ne treba da ima protiv Anete, ona dobro pjeva, ali nije trebala uci kao zamjena Tarji, jer ona ovakve stvari ne moze da izvede. Ogromna greska ostalih clanova benda.

 

Morao sam ovo da napisem, doslo mi tako :)

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=p6xaIPszwpo&feature=related

 

Bezveze zajebase ovakav bend. Svaki put kad cujem stari Nightwish, cudim se postupcima benda. Niko nista ne treba da ima protiv Anete, ona dobro pjeva, ali nije trebala uci kao zamjena Tarji, jer ona ovakve stvari ne moze da izvede. Ogromna greska ostalih clanova benda.

 

Morao sam ovo da napisem, doslo mi tako :)

Potpuno se slazem sa tobom, bili su mi omiljeni bend a sad mi se place kad ih cujem. :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам чему то:" Били су ми омиљени бенд." када ти старији радови још увек постоје, нису избрисани.

 

 

Што се тиче ове вечите теме - коме се НЕ допада НЕ мора да слуша. Што се мене лично тиче, врло радо ћу у Winamp убацити цео Dark Passion Play и одслушати га до краја, а коме то није легло увек може да пусти стари и добри Oceanborn, или Century Child.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro Narsile je l' mozemo da iznesemo misljenje? Ja i dalje slusam stare albume, i da bili su mi omiljeni bend, sta tu nije jasno? Ovo je tema o bendu i mogu da se iznose i pozitivna i negativna misljenja. A kome se ne dopada sta pisemo ne mora da cita. :P;)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, бре, нисам имао намеру да се свађам :razz: или слично, само сам желео да кажем да је тај бенд који је теби био омиљени и даље постоји, тј. ти радови су и даље ту, нису избрисани. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам чему то:" Били су ми омиљени бенд." када ти старији радови још увек постоје, нису избрисани.

 

 

Што се тиче ове вечите теме - коме се НЕ допада НЕ мора да слуша. Што се мене лично тиче, врло радо ћу у Winamp убацити цео Dark Passion Play и одслушати га до краја, а коме то није легло увек може да пусти стари и добри Oceanborn, или Century Child.

 

Ma, uopste nisi shvatio sta hocu da kazem. Tacno je to sto ti pricas, ali vidi, ja bih vise volio da su nastavili putem kojim su krenuli sa Tarjom. Slusam ja i Dark Passion Play, ali se ne mogu oteti utisku da je bend losije prosao, i da bi album sa Tarjom, sa obim parama kojim sada raspolazu, bio nevjerovatno dobar. Ovako mi isto dodje, slusao novi Delain, ili novi Nightwish, tu mi je negdje sve to, a Nightwish bi trebao da je miljama iznad po svemu. Ovako, nista ni ne ostaje nego poslusati stare albume, i nadati se da ce sindrom Dickinson - Halford - Barlow - dodati po zelji, raditi i ovdje.

Volim ja i X Factor i Virtual XI, ali mi je drago sto je Dickinson u bendu opet, jer su tako bolji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, uopste nisi shvatio sta hocu da kazem. Tacno je to sto ti pricas, ali vidi, ja bih vise volio da su nastavili putem kojim su krenuli sa Tarjom. Slusam ja i Dark Passion Play, ali se ne mogu oteti utisku da je bend losije prosao, i da bi album sa Tarjom, sa obim parama kojim sada raspolazu, bio nevjerovatno dobar. Ovako mi isto dodje, slusao novi Delain, ili novi Nightwish, tu mi je negdje sve to, a Nightwish bi trebao da je miljama iznad po svemu. Ovako, nista ni ne ostaje nego poslusati stare albume, i nadati se da ce sindrom Dickinson - Halford - Barlow - dodati po zelji, raditi i ovdje.

Volim ja i X Factor i Virtual XI, ali mi je drago sto je Dickinson u bendu opet, jer su tako bolji.

 

 

Схватио сам ја шта си хтео да кажеш. :) Моје личне импресије су другачије. На Анет гледам као нову снагу и нове идеје за бенд. Некоме се то допада, некоме се не допада. Албум ми је свежији, тврђи, енергичнији. Никада нисам гледао Тарју као Nightwish. Нпр. први пут када сам ја чуо за NW је било непосредно после издавања Over The Hills-a, а чуо сам тако што ми је другар рекао:" Е, брате, има један бенд, метал са оперским вокалом." , што у старту говори да су неки људи гледали овај бенд само кроз вокал, што је, не кажем, огроман део, али је за мене доказано да је окосницу бенда чинио и чини Туомас. Наравно, стари радови су феноменални, и ја их обожавам, држао сам заставу бенда на завеси док је нисам поклонио другарици, али ми је DPP савршено легао и сматрам га једним одличним остварењем. Наравно, надам се да ће следећи бити још бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ilustrujem:

 

Ovo je izvrsno.

Ali ovo:

Uzas nevidjeni

Ostaje da razmisljas kako bi zvucalo nadogradjeno njihovim danasnjim mogucnostima ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=p6xaIPszwpo

 

Samo sam to htio da kazem. Izgubili su kontinuitet u radu, i bolje da ne sviraju vise stare pjesme, jer ih degradiraju. U suprotnom, bojim se da ce im biti ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=-i1VWEK7iJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

I slazem se da je Nightwish 90% Tuomas. Ali mu sad fali tih 10% da bi Nightwish postao veci nego sto jeste.

Neka nauci od Harrisa i Dickinsona te stvari, jer su njih obojica shvatili da jedan bez drugog ne mogu da urade ni blizu koliko mogu zajedno. Ista ti je ovdje stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...