Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ovde ima snimak nekog svedskog ol stars koncerta na kome je Aneta sinoc pevala sa bendom Moustache. Ona peva negde izmedju 36:00 i 40:00. Ovde bas mocno zvuci, posebno na kraju medlija!

 

 

http://www.sr.se/webbradio/webbradio.asp?type=broadcast&Id=2161723&BroadcastDate=&IsBlock=

Edited by Baki

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ma to ce biti zadnji album sa njom...

onda napusta bend i vraca se Tarja, sve je to unapred smisljeno i vec odavno oprobano, zna se i koji su sve veliki bendovi radili po istom receptu...

Paznja, publicitet, marketing, ogromne turneje, svi bi da vide ono sto je popularno :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, bila je u bendu, bio je odlican bend sa njom, otisla je, taj period je iza, idemo dalje :mrgreen: I ako izbace jednom Anette, nadju trecu, i teraj ... samo mi fali da se NW pretvori u onaj jadan pokusaj Blek Sabata, a da Tarja krene da izigrava raspalog Ozija jebenog ... mada je MarSelo taman idiot kao i Sheron Ozborn. :icon_ne: I posle 5 godina, i celog jednog albuma, mi se i dalje vrtimo u prici da ce tarja da se vrati, i da li ova zna da peva ili ne ... mis`im ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja pratio Nightwish, utisak mi je da je Anette daleko harizmaticnija i opustenija od Tarje.

 

edit: Moj prvi post na Nightwish temi. :bigblue:

 

Tako možda izgleda... Ali ludačko skakutanje i đipanje po bini i nema neke veze sa harizmom (bar meni).

 

Inače da slušam i raspravljam o Najtvišu, Tarji, Aneti i svim pripadajućim zapletima, obrtima i raspletima mogu samo kad muvam/razgovaram s nekom slatkom gotičarkom... Tako da ću to preskočiti :)

Poslednjih dana nekako kao da sam ponovo otkrio Najtviš - slušam ih baš često, verovatno i više nego pre, kad sam počinjeao da slušam Metal i njih. Oceanborn mi je najbolji album! Trenutno se drogiram pesmom Passion And The Opera...

 

Sa poslednjeg albuma dobra mi je The Islander, zaista prelepa pesma, a i spot je dobar, takođe je kul i instrumental Last of the Wilds... eto, jasno vam je šta mislim o Aneti :D

Edited by Anded zombi lеš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...