Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Realno, Tarjin "opera" vokal je los. Mozda zvuci operski u metalu, ali generalno gledano, daleko je to od opere. Bilo koja ozbiljna operska pevacica bi obrisala pod sa njom. Jeste, moze da dosegne visoke note koje Anette moze samo da sanja, ali to ne mora da znaci da zvuci lepse.

 

 

Ovo potpisujem, pocev od Tarje (mozda niej ona jedna od njih, ali je ta koja je pokrenula lavinu), mnoge operske pevacice su kompenzaciju za neuspeh u operskoj karijeri potrazile pevajuci u metal bendovima. A to znaju svi koji su ikada imali priliku da uzivo odgledaju neku opersku predstavu sa kvalitetnim pevacima.

Tarja mozda ima bolji i mocniji glas, ali pati od kompleksa dive ili je od toga patila dok je bila u Nightwishu. Posebna svlacionica, poseban marketing, menjanje haljina itd...

Anette je to sto jeste i peva tako kako zna i ume. Ona nije primadona, vec deo tima i ocigledno da se takav timski igrac vise svideo gazdama u bendu. Fanovi ce uvek biti podeljeni, to je neminovno.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау, количина интелигенције и аргументације превазилази мождане капацитете једне муве!

 

Да неко каже да је DPP бољи од OC је сразмерно једнако музичком неискуству.

 

P.S. Туомас је сам рекао да је OC најбољи албум тако да :evotigana:

 

Реално, једино идиот може да каже да је мезосопран бољи од сопрана.

 

Не усуђујем се да питам када је цењена господа почела с слушањем Најтвиша :twisted:

 

 

Оно није био сарказам? :haha: Мора да је нека чињеница онда пошто сви знају да је Анете боља од Тарје :haha::haha:

 

Улазити у ову тему и надати се наићи на праве познаваоце музике је сразмерно једнако нули. Љуби Вас чика Туомас :haha::haha:

 

 

'Ајде не ложи се пуно, 'леба ти.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

'Ајде не ложи се пуно, 'леба ти.

 

Јао, знам те сада који си. Близанац. 1990. И глуп до зла Бога :pivopije:

 

Боље ми се не обраћај.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, једино идиот може да каже да је мезосопран бољи од сопрана.

 

 

Dakle, Tarja zajeba onda sve svetski priznate mecosoprane i altove? Ali kurac, zato slepi misevi jebu Tarju samo tako!

I smell an idiot....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, знам те сада који си. Близанац. 1990. И глуп до зла Бога :pivopije:

 

Боље ми се не обраћај.

 

 

Дечко, овде једино ко је глуп си ти. :) А да не причамо о идиотским реченицама које пишеш. Зато одјеби са теме ако немаш ништа паметно да кажеш и престани да прозиваш људе и лечиш своје комплексе.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo potpisujem, pocev od Tarje (mozda niej ona jedna od njih, ali je ta koja je pokrenula lavinu), mnoge operske pevacice su kompenzaciju za neuspeh u operskoj karijeri potrazile pevajuci u metal bendovima. A to znaju svi koji su ikada imali priliku da uzivo odgledaju neku opersku predstavu sa kvalitetnim pevacima.

Tarja mozda ima bolji i mocniji glas, ali pati od kompleksa dive ili je od toga patila dok je bila u Nightwishu. Posebna svlacionica, poseban marketing, menjanje haljina itd...

Anette je to sto jeste i peva tako kako zna i ume. Ona nije primadona, vec deo tima i ocigledno da se takav timski igrac vise svideo gazdama u bendu. Fanovi ce uvek biti podeljeni, to je neminovno.

Potpis.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

:da:

 

 

Шта ти није јасно у "не обраћај ми се" ?

Који моји комплекси? Не сери дебилу. Погледај се у огледало па мени нешто лупетај. иди тамо па држи до својих ставова, немој мени да просипаш причице за децу. Боље ти иде да подржаваш српски метал него да пишеш о странима. Реално.

 

-----------------

 

Што се Анете тиче, можете да причате шта хоћете, колико хоћете и колико желите - Најтвиш више никада неће бити исти :haha:

 

Драго ми је да има празноглаваца који ће да подржавају DPP и да пљују Тарју. Некога је потребно увек јебати у мозак. Када већ слушате нови Најтвиш, који је реално срање и представља поп бендић, можете и да послушате Џастина Биберчета, а само да сањате о томе да је ово симфоник повер метал.

 

:]

 

Када већина вас одгледа DvD "End of Innocence" онда празноглаво серите о стварима о којим појма немате.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ти није јасно у "не обраћај ми се" ?

Који моји комплекси? Не сери дебилу. Погледај се у огледало па мени нешто лупетај. иди тамо па држи до својих ставова, немој мени да просипаш причице за децу. Боље ти иде да подржаваш српски метал него да пишеш о странима. Реално.

 

 

 

 

:haha: :haha:

 

Јадан си ми ти, Ненаде...јадан.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

:haha: :haha:

 

Јадан си ми ти, Ненаде...јадан.

 

А ти си сав у шљокицама колико ниси јадан. Када помисли човек да се ти заправо залажеш за ћирилицу, а овамо се наландраваш глупости. Пу!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти си сав у шљокицама колико ниси јадан. Када помисли човек да се ти заправо залажеш за ћирилицу, а овамо се наландраваш глупости. Пу!

 

 

:haha: :haha:

 

Фин момак, пун манира. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

За оне који заслуже, и те како!

 

Што се за тебе не може рећи. Твоја глупост је препознатљива како год да окренеш... :pivopije:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

За оне који заслуже, и те како!

 

Што се за тебе не може рећи. Твоја глупост је препознатљива како год да окренеш... :pivopije:

 

 

:haha: :haha:

 

Фин момак.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

:haha: :haha:

 

Фин момак.

 

Ма ти си краљ(ица) доброте, са све Нарсилом о појасу. потомак древног ли му Аратона.

 

Растурићу те у шаху :rockdevil:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...