Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Šta znam ... pesmica je skroz ok, baš kako sam i očekivao.A i realno, nadam se da će da nastave sa tradicijom da su im prvi singlovi zapravo u donjem delu liste sa albuma po pitanju kvaliteta ...

Zvuči mi kao logičan nastavak odličnog DPP-a što se zvuka tiče.

A što se tiče starih zvukova, ponavljanja etc ... Ja sam realno sa Tarjom raskrstio pre nekoliko godina, ovo je neki novi NW koji ima svoj smer i cilj, dobitna kombinacija po pitanju fanovi + lova + label i svakako bi bilo retardirano sa njihove strane bilo šta epohalno menjati u tom smislu . Just my two cents ...

 

P.S. Evo malo razonode

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, u potpunosti.

Od Once NW nije isti bend, nema tu veze Tarja, Anete ili neko treci. Pre Once su remek dela, posle stara slava+nabudzena produkcija+izdrkane preskupe orkestracije.

:da:

Realno, Tuomas treba da zajebe vise bend i da radi muziku za filmove, kad to toliko voli...

Previse je tu horova i orkestra za bend od 5 clanova koji ide na turneje gde kao svira uzivo.

Da me pogresno neko ne razume nema veze sa pevacicom, meni je od Once Nightwish ne los, al' kao da je drugi bend...

Nekako prva 4 albuma imaju dusu, posle je izdrkavanje sa produkcijama, horovima i cudima.

Mislim, slusace se ovo novo, al' ono...

A ova nova pesma mi je nista posebno, nekako sam je odslusao 3 puta i reakcija mi je bila "njah...".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali orkestracijama? Po tome je NW i poznat po mom misljenju. Da nije tih orkestracija, ja taj bend nikada ne bih ni slusao... Ako covek moze da odsvira sve to, a ocigledno je da moze uz po koji sempling u pozadini, sasvim je okej. Za pevacicu ne ulazim u pricu... Gitare mi zvuce mrljavo nekako na ovoj pesmi, al dobro, samo sam jednom preslusao u busu, nisam bio bas nesto fokusiran na pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fileserve.com/file/VQRdzGr

 

evo je valjda 320kbps single verzija makar tako pishe nisam josh chuo...

 

ja jesam pocheo da slusham nightwish uz wishmaster i tad je to bilo full al od once-a bend me ispunjava drugachije jednostavno i vishe mi odgovara... ne mogu da kazem nishta loshe za stari NW volim ja sve to da chujem al symphonic power pop ftw!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...