Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Еее, мени се свиђа нова Tristania. Ok, Widow's weeds ми остаје непревазиђен, али признајем да ме је Rubicon врло пријатно изненадио. Баш ми некако пева из душе ова Италијанка.

 

Ал' Nightwish и Vibeke... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova Tristanija je keva nad kevama.

 

A Floor, sudeci prema snimcima s ovih par koncerata, zvuci mi zapanjujuce lose. Dal'se jos nije oporavila od svoje bolesti, ili se iz nekog razloga suzdrzava da pusti glascinu, nemam pojma, ali ne mogu da verujem kako slabo zvuci....greota slusati je onakvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bilo kul jer bi i fanovi starog NW-a i fanovi stare Tristanie dobili ono što hoće pa bi mogli da na miru odjebu od nove Tristanije i ostave ih da budu odlični, kao što jesu.

Čekaj, ne razumem kakve veze stara Tristania ima sa današnjom muzikom Nightwish-a. To što bi Vibeke pevala, ne znači da bi fanovi starog perioda bili zadovoljni, nije glas dovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre i oni su seljani željni novaca, pa gde to da se radi u pičku materinu

 

A možda su u pitanju profesionalci, koji se profesionalno bave muzikom, žive od toga i cilj im je da po svaku cenu sačuvaju brend i prodaju svoje ideje, kreativnost i trud za što veći novac, što sa sobom povlači aksiomu da niko ne sme biti važniji od benda. Just a thought ...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskutabilno je to.

 

Lars je ranije dozivio napad panike u avionu prije koncerta, pa su ga zamijenili sa Lombardom i likom iz Slipknota.. A on je u Metallici skoro što je Tuomas u Nightwishu.

 

S tom razlikom što se Lars tu nešto i pitao, a sumnjam da je ista priča i za Anet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidi, Tarja je donekle umislila da je ona Nightwish, ako su sve one price o privatnom avionu i ostala sranja tacna, i ja bih je otpustila... Nacin na koji su to uradili je totalno gej, ali je sam bend prestao da napreduje i to im je po mom skromnom misljenju bio jos i dobar potez...

E sad, kad uradis to isto pet godina kasnije, i to nekome ko te je realno izvukao iz govana i sa kim si mnogo napredovao, nesto tu vec nije u redu.

Nisam pratila medije i ta sranja posto se inace time ne bavim vec jako dugo, al' subjektivni osecaj mi govori da je u ovom slucaju bend mnogo vise kriv nego Anette.

Cisto, ja sve to vidim kao pun frizider-prazan frizider pricu.

Ortak je skroz dobar dok se kod njega prezdires, a onda odjednom nema novaca i ti nadjes drugog ortaka ciji je frizider pun i odjednom je sve u redu.

Devojka se razboli a ovi bez pardona i pitanja nadju zamenu. Ne ide to tako. Bar kod mene ne.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali onda to valjda uradis na ljudski nacin, kazes, jebiga, ljudi, mi zavrsimo ovu turneju i trazimo novu facu...

Ili kazes, znate sta, jebiga, ljudi, mi vise ne mozemo da guramo ovako, ne slazemo se i turneje nece biti.

Ne uradis valjda ovo sto su oni uradili.

 

Iskljucivo zbog ovakvog nacina razmisljanja sm dosla do razloga da su seljani zeljni novaca, nista vise od toga.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Devojka se razboli a ovi bez pardona i pitanja nadju zamenu. Ne ide to tako. Bar kod mene ne.

 

Pa jeste, to je totalno nefer.

 

al ovde je valjda Anet njih prva ostavila :D

 

Sigurno je znala što radi kad je izašla sa onom pričom u javnost, tako da moguće da je neki sporazumni prekid bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali Tuomas je mali decak u svetu maste, nema on vremena za razgovore i rasprave.

 

Ko zna koja je prica iza svega, mora da postoji neki veci razlog. Kontam da ga je Anet smorila jer se usvinjila, izradjala decu, okrenula se porodici, a i nikad nije ni bila neki blistavi frontmen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citava slika o metalu se sroza pomalo kad dodju ovakvi "skandali"...

 

Što se mene tiče, više se sroza kad vidim ispovraćanoga metalca u kakvu kunetu da leži, dok njegova cura, jednako ispovraćana, smrdi na kilometar na ustajali znoj i pokušava da potrefi ustima neki sendvič koji joj je donio njihov zajednički, jednako ispovraćani drug, ne bi li se otrijeznila malo, prije no pođe kući da smrdi majci i tati.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...