Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Što se mene tiče, više se sroza kad vidim ispovraćanoga metalca u kakvu kunetu da leži, dok njegova cura, jednako ispovraćana, smrdi na kilometar na ustajali znoj i pokušava da potrefi ustima neki sendvič koji joj je donio njihov zajednički, jednako ispovraćani drug, ne bi li se otrijeznila malo, prije no pođe kući da smrdi majci i tati.

 

Nisam mislila na vikend djecu metalce nego na ljude koji se bave muzikom

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никада не треба одрасти. Одрастање је зло. Зато ја још увек имам 16 година.

 

Него, зар није прича око избацивања Анет била што се нешто посрала што су ови узели ове две да је одмене, док је она боловала?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odoste vi u teorije zavere...

Nije bilo nikakvih razloga sem onog što je zvaničan...

Jbt kvočka počela da sere preko medija po ljudima koji su joj poslodavci, ovi je šutnuli i ćao!

Pa daj da ja pošaljem nekom mediju pljuvanje kako moj gazda ispao pička zbog ovog ili onog, da vidim da li ne bi popio otkaz.

Ovde se svi vezuju na neku kartu pripadnosti, veza sa bendom, pičke materine...posao, samo posao i ništa više!

Loš si za posao = menjamo te i ćao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S njene strane je krajnje detinjasto sto je krenula da pljuje po ostatku benda na svom javnom blogu, to se javnosti nista ne tice. Ali kad je vec sve to izaslo u javnost, iskreno, da su ispali seljoberi sto su je strpali u sanitet i odbili da otkazu jedan jebeni koncert dok se ne oporavi, jesu. Zbog Tarje su otkazivali cele turneje i pomerali koncerte kad se ona razboli ili zazeli da ode u shopping, a ovu koja se ipak malo iscimala da se uklopi kako tako u bend i da je prihvate fanovi odmah zamene kao potrosnu robu. Mislis, razumem je sto je ispizdela zbog toga. Tuomas nikad ne bi samog sebe zamenio na koncertima, iako je meni on jos najnebitniji na sceni....

A cudno je to sto je navodno Floor bila na putu za Ameriku jos pre nego sto je ova i objavila te blogove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma sta je istina sta nije, a i nije mnogo bitno. jedino sto mi je tuomas uvek delovao kao prava pickica od coveka, kao klinac kog su svi maltretirali u skoli. prosto tako zraci nekom pickastoscu i kukaviclukom i deluje kao lik koji ce da te zajebe na keca. mozda gresim, ali tako mi lik deluje, takva mu faca. isto kao i lars, to je taj kalup. nadam se da gresim, ali faca retko moze da sakrije karakter..

 

svi ostali mi deluju kao da su zaposleni kod njega, i svi su zamenljivi, neko lakse neko teze. bubnjar moze sutra da ode i nista se nece primetiti. gitarista takodje. basistu ce malo teze da zamene jer ima i specifican glas pa moze ponekad da pripevava i da to bude zanimljivo, ali i on je nebitan. zato se i lepe za tomasa jer znaju da ako ih izbaci iz nw nikad vise nece imati prilike tako da zarade od muzike. mozda kao "bivsi clanovi" uzmu neku crkavicu, ali za njih je muzicka karijerja isplativa samo u nw, a sve ostalo mogu da rade iz hobija i uz mimimalnu ili nikakvu zaradu.

 

btw,

jebote ala vreme leti. najtvis sam prvi put cuo 1998 na nekoj kompilaciji, kad se tek pojavio oceanborn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kuvalo se to vec dugo, al Anet je kolko-tolko ispala dostojanstvena zato sto je izasla, a nije cekala da joj posalju mejl ili sms da vise nije u bendu.

Upravo tako, ispade da ih je preduhitrila i time zajebala na finjaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni je to smrdelo od starta, danas je šutnuli a već sutra Floor upada usred Amerike, spremna i zna sve pesme. A-ha.

 

Ma daj bre haha

 

Floorka bila sa Mayanom na ProgPower USA i bleja sa Allenom i tako to ...

Da nije ona bila tamo uzeli bi Elizu ili ovu drugu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno je da je ovaj dogadjaj nesto sto se kotrlja od ranije i prava pozadina je daleko od "bolesti" i "zamene".

During an October 2 interview with the "Giel Beelen" show on the Dutch radio station 3FM, Floor said, "Saturday morning [september 29] I got a text message saying, 'How fast can you come to the USA?' So I packed everything as quickly as I could and booked a ticket for the first plane and practiced the songs. They had already previously asked me to join them on the road for the dates in November, December and January, [so] I had been preparing for it a little bit for only one week. And since those plans changed [over the weekend], I ended up only having a few days to get ready and a rehearsal of two hours with [the songs'] lyrics in front of me."

Zadnji album je (po meni) bio prilicno dobar i na njemu je Anette dobro odradila posao, mada sam iskreno poceo da gubim interes vec za vreme Once-a, tako da je ono sto je sledilo samo dovelo do toga da mi "ispadnu sa liste", a slusam ih od Oceanborna.

A to da su oni izmislili zutu stampu na sceni je smesno jer je sapunica bilo i duzih i dosadnijih i onih koje se jos vode, a nastale su daleko pre njih i njihovih prepucavanja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno je da je ovaj dogadjaj nesto sto se kotrlja od ranije i prava pozadina je daleko od "bolesti" i "zamene".

During an October 2 interview with the "Giel Beelen" show on the Dutch radio station 3FM, Floor said, "Saturday morning [september 29] I got a text message saying, 'How fast can you come to the USA?' So I packed everything as quickly as I could and booked a ticket for the first plane and practiced the songs. They had already previously asked me to join them on the road for the dates in November, December and January, [so] I had been preparing for it a little bit for only one week. And since those plans changed [over the weekend], I ended up only having a few days to get ready and a rehearsal of two hours with [the songs'] lyrics in front of me."

Zadnji album je (po meni) bio prilicno dobar i na njemu je Anette dobro odradila posao, mada sam iskreno poceo da gubim interes vec za vreme Once-a, tako da je ono sto je sledilo samo dovelo do toga da mi "ispadnu sa liste", a slusam ih od Oceanborna.

A to da su oni izmislili zutu stampu na sceni je smesno jer je sapunica bilo i duzih i dosadnijih i onih koje se jos vode, a nastale su daleko pre njih i njihovih prepucavanja.

 

Ja mislim da je to počelo još od Roswell-a , samo još ne sme da se objavi!

 

@ Talvi - uzmi ti neku svoju sliku od pre 16 godina pa uporedi sa sadašnjom da vidiš jesi li ostario :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...