Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Jebote, ne da nam se neshto s tim sajtom! laugh.gif Anyway, pogodite ko je prvi pokrenuo temu Happy Birthday Tarja na zvanichnom NW forumu? icon_mrgreen.gif

Sinoc sam sa drugaricom pio u to ime!

Nego, samo mi kazite da necemo morati da opet otvaramo sve teme kad se gospodj(ic)a Patricia vrati iz Skandinavije! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , zaboravio sam da kazem da je remake Sleeping Suna vec snimljen, a novi spot takodje pre par dana u pragu...Medjutim, chyudno je to shto su u 1 cheshkim novinama objavljene fotke sa snimanja spota gde su momci iz benda u ratnichkim oklopima, a Tarja u beloj haljini...da nisu malo pogreshno razumeli fabulu pesme? Inache u spotu nece biti sviranje benda, vec samo scene sa fabulom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni je totalno bezveze shto obradjuju SS, toj pesmi ne treba nishta menjati! Koliko je imalo pesama sa AFF koje bi mogle extra da se "izbruse", ali ne, oni hoce jednu od svojih najkvalitetnijih pesama da opet preradjuju! Tachno pretpostavljam kako ce to da izgleda! Tarja nece pevati operski, bice mnogo manje simfonichna, mozda ubace i9 neki brz deo.....A shto se spota tiche, mislim, ako vec biram izmedju Tarje u lavoru i nekog srednjovekovnog Boja na Vltavi, svakako mi se vishe uklapa u atmosferu Tarja u lavoru! Bolje da su te pare utroshili na snimanje (normalnog) spota za Sirenu, a ne za preseravanje i kasapljenje SSa! OK, prioznajem, isam josh uvek chuo pesmu niti video spot, ali imam veoma ruzan predosecaj u vezi s tim!

 

 

BTW, da li se neshto odluchilo za okupljanje! Ja sam pre 2 dana napisao da ne mogu od 24-26, a da li ste se neshto u medjuvremenu dogovorili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Bakijem. Na AFF je pre svega produkcija bila toliko loša da su neke pesme bolje zvučale na onim prvim bootlezima nego na albumu.

U svakom slučaju, već je izdata gomila singlova i kompilacija, dokle više?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...