Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

pa dobro ajd mi reci dal jos neko moze da peva ko ona? Moze qrac...

icon_smile.gif

svako ko ima makar 5 ili 6 godina solo pevanja (no dobro, ipak malko vise) moze da otpeva pesme NW jednako kvalitetno kao Tarja.

e sad, to sto smo mi navikli na njenu pojavu/boju glasa - to je vec druga prica.

 

i ja jedva cekam da cujem sta je rekla na konferensiji.

mogla bih da se kladim da joj je Marcelo vec napisao scenario za to... icon_mad.gif

Edited by Elizabeth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se iskreno nadam da će nova pevačica biti potpuna suprotnost staroj (u svakom pogledu)? Čemu devojka sličnog izgleda i glasa? Da služi kao neuspešna imitacija, da se sprdaju sa njom po časopisima i forumima, da obara status i broj prodatih diskova benda?

Ne, nego neka nova, sa kojom će Nightwish krenuti u novu eru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lake_bodom 

pa dobro ajd mi reci dal jos neko moze da peva ko ona? Moze qrac... muzika ce nadam se ostati odlicna ko i do sada , a sto se tice vokala.....dead...

 

hm.... slazem se.....

 

 

vidim i dalje je popularno pljuvati po tarji....dobro... sta da vam radim, kako hocete, ali ja vam se necu pridruziti, samo mi je zao.... ali opet vi njoj kao ni ostalima niste ni do kolena, tako da je to jedino sto vam preostaje.... sigurna sam da bi tako isto pljuvali i po bilo kom drugom clanu benda (u koliko bi bio izbacen) kad bi vam servirali slicnu pricu.... no dobro... nikad se nece prometniti ljudski um.... sta da se radi...

samo jadna ta devojka koja dodje na njeno mesto, bice par ljudi koji ce je podrzavati bez obzira na njeno pevanje, kao i sto ce biti gomila koja ce je pljuvati opet, bez obzira na njeno pevanje....

nije mi namera nikaog da vredjam samo konstatujem...

pozz icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm.... slazem se.....

 

 

vidim i dalje je popularno pljuvati po tarji....dobro... sta da vam radim, kako hocete, ali ja vam se necu pridruziti, samo mi je zao.... ali opet vi njoj kao ni ostalima niste ni do kolena, tako da je to jedino sto vam preostaje.... sigurna sam da bi tako isto pljuvali i po bilo kom drugom clanu benda (u koliko bi bio izbacen) kad bi vam servirali slicnu pricu.... no dobro... nikad se nece prometniti ljudski um.... sta da se radi...

samo jadna ta devojka koja dodje na njeno mesto, bice par ljudi koji ce je podrzavati bez obzira na njeno pevanje, kao i sto ce biti gomila koja ce je pljuvati opet, bez obzira na njeno pevanje....

nije mi namera nikaog da vredjam samo konstatujem...

pozz icon_rockdevil.gif

Cekaj, o cemu ti sad pa pricas ?

Ko pljuje tarju... A sto se tice njenih vokalnih sposobnosti, jos nisam video da je neko isprozivao nju...

A sto se tice nje, njenog menadzera i benda, ako mene pitas, to je jasno...Jednostavno, ne mozes da budes u NWu i da forsiras svoju solo karijeru...jebi ga...

Tarja do sada nije ni jednom, negirala Tuomasove reci, da je izjavila da joj Nightwish ne treba, i da odlazi posle sledeceg albuma...

Meni to neko da kaze, ja bi rekao samo ok, sada zavrsavamo saradnju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni su to vec uradili na ONCEu

da, sad ce biti Twice, ili jos bolje, Once Again... icon_rolleyes.gif

 

Ja mislim da je za sve ovo Marcelo kriv.

Da ga nije upoznala mozda se ne bi toliko promenila...

Ko zna sta joj je utuvio u glavu...

ali verovatno je nesto tipa 'sta ce ti NW kad mozes imati solo karijeru'

ili tako nesto...mozda joj je utuvio i to da

ona njima nije ni do kolena zato sto ima ipak neko

muzicko obrazovanje..

bzvz.

 

s druge strane, prirodno je da ona zeli da se usavrsava na solopevackom planu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...