Jump to content

Vukodav


Recommended Posts

Ja mogu reci da je ovo najbolji serijal koji sam ikad citao, uz Pracheta.

 

Prva knjiga je mnogo dinamicna sto daje smek i tera te da citas i citas, dok druge 2, smanjuju spid i ipak prodiru u dusu svega.

 

Da, jedva cekam 4. ... Dijamantske Gore... zaista jedva cekam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

This summer...

Da li ce nas junak napokon otici u Dijamantske gore i resiti bede sve zatvorene i potlacene ljude....Da li ce se cuti nova pesma sa vrhova te divlje planine...Da li cemo usput imati cast da prisustvujemo novim dozivljajima na jos neistrazenim prostorima velelepnih slovenskih zemalja...Na konacnoj odrednici svoje sudbine, u Dijamantskim gorama...tntttnanana tntnanan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Knjiga je super, obozavam opise nasilja u ovoj knjizi, da covek ne poveruje da je pisac dama

 

 

To je jedan veliki minus za mene. Ja sam prvo procitao prvi deo pa sam tek onda izvalio da je to napisala zena jer sam citao u pdf formatu koji je malo bio u haosu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, meni se film uopste nije dopao, jeste drzi se delimicno knjige, ali ima toliko propusta, mislio sam da ce Rusi posteno odraditi adaptaciju ali ono ispade los pokusaj da se parira Holivudu....

Mislim da bi Vukodav kao serija mogao uspeti, a koliko mi je poznato rusi su uradili mini seriju mladi Vukodav, koja se bavila njegovom prosloscu dok je bio u rudnicima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
rusi su uradili mini seriju mladi Vukodav, koja se bavila njegovom prosloscu dok je bio u rudnicima.

 

lol, Mladi Indijana Dzons....

hehe....

 

usred citanja Vukodava, tj dok sam cekala trecu knjigu, dokopala sam se Martina, tako da je Vukodav na mojoj listi pao za nekoliko mesta... ne zato sto je Vukodav los, jako mi se dopada knjiga, vec zato sto je Martinov serijal tako prokleto doooooobaaaaaaar!!!! :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno je da je Belovodje kao grad zaista postojao i da je bio centar okupljanja slovenskih zhrecheva..ja nikako da se nakanim da prochitam prvi deo, od istog me odvajaju bar 3 knjige koje planiram da prochitam..joooj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

SA veeeeeeeeeeeeeeeliki nestpljenjem ocekujem cetvrti deo...Obozavam tu knjigu.Svidja mi se skroz drugacija predstava vilenjaka, bogova i samih ljudi.

Gledala sam i film Vukodav ali ne bih preporucila onima koji su zaljubljeni u knjigu mada je film samo po sebi OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jel se zna kada izlazi 4. deo?

Mada treba prvo da nabavim 3. :)

 

Pitala ja jednog tipa iz Lagune...Kaze da ce biti u oktobru mada ja na sajtu ne pise da ce biti ni ove godine, a ni sledece...Uvek se debelo prireme za Sajam knjiga...

 

 

 

 

 

 

Vukodav nikako nije Konan verzija mada je film "sacuvaj Boze"...Ne bih savetovala ljubiteljima knjige da ga gledaju dok je sam po sebi OK...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...