Jump to content

Vukodav


Recommended Posts

Људи, има филм "Вукодав" па ако вас занима погледајте. Руси га начинише. Ја нисам читао књигу па не могу упоређивати, али филм као филм није лош.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Film nije ok, nema veze sa knjigom, ima debilan hepi end (KAMAN Vukodav i knesinica KAMAN)...

Mislim da je to jedan od najlosijih filmova radjen po knjizi, al' dobro, sta je tu je, ruska produkcija je to, ne znam ni sta sam ocekivala.. Ogromno razocarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi ok, kad bi imao drugo ime. Tipa "Evrih i Nilita", "Gramzilo je besmrtan", "Vuko-dav; brbljivi Rus (oooovaj Ven)". Ili "Epska tucnjava macevima bez trunke kan-kiroa". Eventualno "Magicni mac kojim se ubija boginja smrti u vidu ogromne kamene kugle"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kan-kiro inache postoji kao borilachka veshtina, pa znash kako se pravilno izvode udarci :haha:

 

Film ima retardiran kraj, ali i sama knjiga ima svoj bullshit momenat. Svejedno, gotivno je. Sumnjam da bi Michael Bay odradio bolju verziju filma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, ima pokreta koji su opisani u sitna crevca... Ali TO nije moja poenta, poenta je da je Vukodav u filmu brbljivi som koji konstantno vise KNJEEEEE :udri: SZINIiiiiiiiiiiiiii :udri: TZZZZEEEE!!! :udri: GAYDFYAIQQ;'(((((( :udri: , plavokosi lepuskasti lik kojeg kao da nisu hteli dovoljno da unakaze, koji vitla okolo macem 2 sata od ponudjenih 2 i 10.

 

Eto ti ga na, beat that :tongue:

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...