Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Lovac Na Jelene - Posle nikijeve sahrane kada se okupljaju svi u njegov dom, i kad njegov prijatelj iz kafane placuci sprema rucak za posle bdenja...

 

Engleski Pacijent - kada je nosi kroz Africke bedeme, sa nevidjeno bolnim izrazom lica...

 

Zavet - kada pandur u penziji pijan prica sam sa sobom u nekom laganom ludilu na samom kraju filma...

 

Zivot Je Lep - milion delova... Mislim da taj film ne mogu da odgledam ponovo....

 

Homicide: The Motion Picture - kad Frenk i Tim pricaju na terasi i gde Tim moli Frenka da ga uhapsi...

 

...i jos mnogo drugih, ali nema saje da ih se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm sta je meni zapalo za oko...

 

1) clockwork orange -kraj filma i malcolmova sudbina...

 

2) flew over cuckoos nest- kada indijanac ubija jack nicholsona

 

3) star wars episode VI-smrt vadera

 

4) matrix 3:revolutions - neova smrt

 

5) prince of egypt-ceo crtani koji je odlican!

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se kad sam bio klinac, stalno sam zeleo da gledam onaj crtac MALI TOSTER, ali sam mogao da izdrzim prvih pola sata dok se ne pojavi ona mala tuzna krpa, i onda se odma' smorim i iskljucim! mislim da i kad bih je sada video, skroz bih se smorio! onaj usisivac je bio baja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Valjda ona iz Titanika kad se Džek zaledio i pao u vodu..... icon_sad.gif

 

Mada mogu do sutra da nabrajam tužne scene. A ja sam emotivna glupača pa se raspizdim na svaku njihovu suzu ili smrt wallbash.gif

 

Mada NAJTUŽNIJA scena UBEDLJIVO mi je iz omiljenog filma naravno wub.gif a to je kad Rasel umire i kad ide kroz žito (tj. kad je u raju s porodicom) wub.gif. E za to sam plakala ko kiša icon_cry.gif (film Gladiator, naravno)...

 

Mada i Život je lep je sav da se plače.... icon_sad.gif . Ima ih još dosta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se rasplacem uvijek u trecem dijelu LOTR-a, kad cijeli Rohan se postroji ispred Minas Tiritha, i zatrube svi.. i onda Theoden odrzi govor gdje kaze da nije bitno koliko je velik neprijatelj nego kolika se svetinja brani. il` to bijase Lazar na Kosovu? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...