Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

 

-Поглед Мајке Божје, из једне од попречних улица, док Исус, путем Суза (Via Dolorosa) носи крст, а након чега следе сцене како се она бринула о њему док је био мали...

Плачем сваки пут док гледам ту сцену (филм сам гледао три пута), но, то вероватно нема много везе са мојим религиозним осећањима, већ ће пре бити да је то због чињенице да сам без оца остао кад сам имао 8 година и да се моја мајка исто тако бринула о мени (морам признати да ми је и сада суза заискрила)...

Uh ja sam se tu isplakala ko kisa,strasna scena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuzno mi je kad u Kumu (cini mi se 3 dio) ubijaju kapovu cerku. I recenica koja slijedi posle toga: "Prvo ce doci po one koje volis..."

 

I sad se sjetih da je vrijeme da jos jednom odgledam sva 3 dijela.

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Big Blue - kad Enzo ne uspeva da obori rekord i umire

The Lord of the Rings 1 - Boromir (Our people, Our people ...) ovo sam svaki put gledao sa suzama

The Lord of the Rings 3 - Theoden (Death! Death!), plakao sam u bioskopu, prs'o sam bio sa mozgom skroz

Hero - Na kraju, on hoda mirno u smrt ...

 

Uh, toliko dobrih scena ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu brao, ona scena kada Theodon uzvikuje DEATH! DEATH! je fenomenalna. Ali nije uopste tuzna meni bar, vec onako puna naboja, da se najezis.

vazda mi spici jedna suza niz lice na tu scenu.. kao grimi kad uruk hai uzvikuju uz sarumana - to waaaar!

 

 

icon_da.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne kontam kako vam je nesto u gospodaru prstenja icon_smile.gif tuzno i potresno. kad se zavrste ti filmovi meni moze samo da dodje da kupim negde mac i oklop icon_smile.gificon_smile.gif , a ni jedna scena mi nije nesto za plakati. cak i boromirova smrt je vise junacka nego sto je tuzna.

 

inace, najsmesnija i naj-gej scena u gospodaru je u trecem delu kad se ona dva buljasa (meri i pipin?) "zaljubljeno" gledaju kad jedan misli da je ovaj drugi mrtav, pa ga nesto drma, budi i pokriva nekim cebetom. to je urnebes. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko se rasplacem dok gledam film, secam se dosta teskih scena a poslednja koja me je stvarno drmnula je iz filma Bajka o Bokseru. Ono kad Jimmy Bradock prosi pred nekim govnarima jer nema kinte da plati struju a zivi u nekoj rupi sa zenom i decom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad si me podsjetila na Million Dollar Baby - strasan film... i tuzan.

 

inace, najsmesnija i naj-gej scena u gospodaru je u trecem delu kad se ona dva buljasa (meri i pipin?) "zaljubljeno" gledaju kad jedan misli da je ovaj drugi mrtav, pa ga nesto drma, budi i pokriva nekim cebetom. to je urnebes.

A da ta je veoma gej, ali meni je nedodirljiva ona na samom kraju, kada froda i sema spasavaju orlovi. Zatim se frodo budi u krevetu i dolaze sem, meri i pipin i kada ga vide 'padaju' tako gej osmjesi i pogledi da je to nevjerovatno a kao vrhunac je kada u extazi oni pocnu da skacu po frodovom krevetu, a cijeli taj incest posmatra Gandalf sa strane i smjeska se. Meni suze idu kada god naidje taj dio. Pogledajte tu scenu opet okinucete se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte bre, Braveheart je mnogo dobar film... uvuce te u pricu i ne moze da ti ne bude bedak na kraju...

Ne mogu da ne placem svaki jebeni put kad u Armagedonu uzme Brus i zrtvuje se za lika kojeg ne gotivi (kao) samo da bi ostao s njegovom cerkom icon_cry.gif It gets me every fkin time...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neoprostivo sam emotivna...icon_redface.gif

Mnoge filmske scene su izmamile suze iz mene.

1. Jesen u (smrc) Njujorku...

2. Ljubavna Prica... (slicna tema - devojka umire nakon sto pronalazi ljubav)

3. Gladijator - narocito scena gde Maksimus ridajuci ljubi noge mrtvim clanovima svoje porodice. icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

4. Nisam sigurna za ime filma... - svejedno, oteta belkinja se zaljubljuje u indijanskog ratnika i odlucuje da bezi sa njim, iako ima muza koji je trazi.

 

Ako se racunaju i crtaci... Kralj Lavova? A tek Pokahontas?

 

Ne mogu dalje... wallbash.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. Nisam sigurna za ime filma... - svejedno, oteta belkinja se zaljubljuje u indijanskog ratnika i odlucuje da bezi sa njim, iako ima muza koji je trazi.

Ovo jako podseca na "The Sheltering Sky" iliti "Caj u Sahari" mada ...

Bez obzira, mnogo dobar film!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين

 

Tužan trenutak je kada ekipa mora napustiti policijsku akademiju.

 

 

 

 

Gde su nestale trash-komedije osamdesetih ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сећа ли се неко сцене из "Braveheart" кад Волас викне:

FREEDOM!

 

Екстра филм "Девојка од милион долара"!

Ух, хтео сам да рикнем на крају ...

jao, da

 

kako sam to mogla da zaboravim

 

icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...