Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Down with that hammer, boy! :P

 

A da i ja ne off-ujem zbog tebe ;) pomenuću scenu i Suicide Club-a, kada tip suicidalno skoči sa zgrade i tom prilikom zakači i svoju devojku, koja je tuda slučajno prolazila... I uspeju čak i da porazgovaraju, na rubu ludila i neobavezne konverzacije... A ona mu kaže: "umrećeš... ali ja moram da živim"... and so on... Ne direktno tužna scena, koliko poruka koju nosi o ljudima, o njihovoj dementnosti i (ne)osetljivosti za sebe ili druge i sranju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni najtuznija scena ubedljivo, je scena iz filma Zelena milja kada treba da izvrse smrtni kaznu nad onim ogromnim likom i njegov komentar na stavljanje marame preko njegovih ociju...Nemojte sefe, plasim se mraka....kako je odglumio....kako je...jbt...extra, tada mi je jedino bila knedla u grlu i to ogromna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja padam na patetiku samo tako, slinavim k'o kiša.

 

Nedavno sam uhvatio "step mom" na B92 pred spavanje, mislim da je to jedini film koji sam odgledao na TV-u u poslednjih x godina, mislim da sam oplakao ali bukvalno pola filma, težak film neopisivo uz fenomenalnu Susan Sarandon i sporednu Juliu Roberts.

 

Takođe "kišim" na otfikaravanje vugle Vilijama Volisa i sve što to prati pre i posle u Brave Heartu, Man of honor me isto zabedači uvek /prezirem rasizam više nego bilo šta drugo/, pogotovu scena kada je uspeo da odradi zadatak i izašao iz vode polu mrtav /ko gledo znaće, Kuba Guding JR odradio ulogu za 115 oskara + De Niro, preporuka/. Nije mi bilo svejedno ni kada se Arni u T2 sručio stopio sa lavom. Sahrana na kraju Big Fish-a (znači, kakav jebeni film!), and so on...

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

E, ovako... Mislim da se film zvase "Prva kraljevska divizija" ili tako nesto, radjen je po realnim dogadjajima iz WWII i opisuje istinite dogadjaje iz Afrike, Italije, Ceske... E, pri kraju filma, scena kad saveznici ulaze u konc logor u Ceskoj i oslobadjaju zarobljenike a njihov komandant nadje jednog jevrejskog decaka i igra se sa njim, i onda scena kad decak umre dok ga ovaj nosi za vratom i onda lik samo pocne da besciljno hoda okolo ne spustajuci malog... Leb ti jebem... :cry::cry::cry:

A film je inace vrh svih vrhova i ima neke nenormalno smesne scene, kao npr. kad vojnici sa sve komandantom poradjaju neku ribu u tenku, hahaha... :lol:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraj King Konga...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBBBWWWWAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

 

 

...boze kakav glupav film!

 

 

 

 

 

Ne kenjam ja malo...

 

 

Najtuznija scena... hm...

 

pa...

mene toliko (u stvari uopste) ne rastuzuju scene smrti i razdvajanja jer smrt simbolizuje rasdvajanje a smrt mi je ok iz tog razloga sto je neminovna.

Cak su mi takve scene i lepe jer obicno u tim scenam (kako u filmu tako i u zivotu) se ispoljavaju emocije ljubavi ili postignute osvete ili da uzmem film 300 za primer, kada ih sve pobiju i kralja Lionitis-a, se vidi koliko je u stvari lepo kad neko ceo svoj zivot posveti necemu pa cak i umre za to!

To su meni sve lepe osobine koje covek moze da ima tako da mi nije zao kad vidim to.

 

 

Sa druge strane, pucam na scene savrshenstva i emotivno natprirodnih stvari i lepote.

Pucam na to iz tog razloga shto ne mogu da izdrzim koliko mi je... aj napisacu "krivo"... shto svet u kom zivimo ne moze da bude takav!

 

 

 

P.S. Moja zena je plakala kad je William Wollis pustio krik: "FFRREEEEEEDDOOOOOOOOMMMMM" i kad mu odsekoshe glavidzu :).

Neka, zene i treba da budu malo neznije od muskaraca ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

-Kada švaba i pinki pucaju jedan na drugoga u RANAma.

 

-Kad u napaljenim ulicarima eštrej cita ocu pricu o zekama, a ovaj onanise. tuga, leba mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Kada švaba i pinki pucaju jedan na drugoga u RANAma.

 

-Kad u napaljenim ulicarima eštrej cita ocu pricu o zekama, a ovaj onanise. tuga, leba mi.

 

 

E da covece! Rane... gledao sam samo isecak tog filma kad klinci lupaju glau u tipov prsten...

 

Ja taj film ne bi izdrzao... pa josh da pomislim da ima takvih slucajeva, dodje mi da opasan dinamitom skocim u bunar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
E da covece! Rane... gledao sam samo isecak tog filma kad klinci lupaju glau u tipov prsten...

 

Ja taj film ne bi izdrzao... pa josh da pomislim da ima takvih slucajeva, dodje mi da opasan dinamitom skocim u bunar!

 

koko ti godina imas sine?

pa cele devedesete su bile ispunjene takvim slucajevima, i secenja vena na sinanovim i dzejovim koncertima,puni stadioni na baju malog knindzu...dizel generacija.pa pogledaj onog djusa picka mu materina,samo da ga vidim u ns-u, puko ga je mandov.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koko ti godina imas sine?

pa cele devedesete su bile ispunjene takvim slucajevima, i secenja vena na sinanovim i dzejovim koncertima,puni stadioni na baju malog knindzu...dizel generacija.pa pogledaj onog djusa picka mu materina,samo da ga vidim u ns-u, puko ga je mandov.

 

 

pa pazi SINE, ja sam rodjen 85. ali sam imao srece da zivim u malom gradu gde se to toliko i nije odrazavalo. A i poceo sam da izlazim tek par godina nego shto je Sloba pao tako da mogu da kazem: "To u moje vreme nije bilo!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ehehe,taj usranko kad je bio u Zr , posle nastupa su ga ishamarali neki klinci 87 god koje poznajem... Toliko o njemu... :mhihi:

tuzna mi je i ona scena u Kumu (a ne sjecam se koji dio) kada umjesto njega ubiju mu cerku... tuzno je to jbga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...