Jump to content

Najtužnija filmska scena


gruban

Recommended Posts

Ne rastuzujem se zbog filmova ali sam mnogo voleo da se smejem kada nas odvedu u bioskop sa skolom pa gomila dece pocne da se dere (bukvalno se deru). Npr kad smo gledali knjigu o dzungli, mislim da sam bio treci razred, pa kad upucaju medveda, deca su bukvalno pocela da placu iz sve snage i da brisu sline duksevima. That was funny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forest Gump. Scena kad je mali Forest napolju a ova se krese sa direktorom skole unutra. Nekako me je pogodila jer vidis koliko je majcinska ljubav jaka. Ne znam zasto veliki uticaj je to ostavilo na mene.

 

Zelena Milja.Covece.Da li je potrebno ista pricati? Trenutak kad treba da povuci rucku i da ga ubiju na kraju...

 

Armagedon. "Dozvolite mi da stisnem ruku cerke najhrabrijeh coveka koga sam upoznao"...Tako jak deo....

 

Star Wars. kad Anakin postaje Darth Vader...nije tuzno vec je neopisivo jako i dokazuje koliko je ljubav jaka ista bi neki ljudi uradili za nju.

 

Kad mi bude palo jos nesto na pamet napisacu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
'Braveheart', kada Wallace otkriva izdaju Bruce-a, Skotskog princa i jos osamstosesdesdevet scene iz istog filma! ;)

Malo offtopichim,ali danas je bio asistentu na faxu prvi dan i ja ga pitam da izadjem sa predavanja(u kompjuterskoj smo sali pa nisam znao da li mogu) i covek rece-slobodno-freedom,a ja se prodrah freeeeeeeeeeeeeeddddddddooooooooooooooooooooom :lol:

Slazem se da je tezak film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Orkanski Visovi" - kada Hitklif nakon Ketine smrti govori ono: "...Samo me ne ostavljaj u ovom ambisu gdje te ne mogu pronacji!"

"Fantom iz Opere" (2004) - kad se fantom i Kristin ljube, poslije chega on plache.

 

E, da, i ovo (pretpostavljam da cju sad dobiti batine :) ):

http://www.youtube.com/watch?v=Rz-xMj_9A1o...feature=related

 

 

Edit: Ne znam koliko se rachuna, ali vidim da je neko to vecj pomenuo ranije na ovoj temi... "Elfen Lied"... Plakala sam kao kisha :) (onaj dio kada Nanu treba da uspavaju injekcijom i kad ona govori "Zbogom, tata" me je dotukao, kao i susret Mariko i njenog oca).

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, mislim da je ili kraj filma The Wall (mada je ceo film tuzan), ili Blade Runner scena sa Rutger Hauer-om na krovu.

 

To je sve cega mogu da se setim sada.

 

Edit: Da, i scena iz Old Boy-a kad lik sprecava sestru na mostu da se ne ubije, zakljucno sa scenom kad ulazi u lift i ubija se sam.

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...