Jump to content

The Sisters Of Mercy


Recommended Posts

Tja...

 

Bilo je ok. Nisam odusevljen ali nisam ni razocaran. Upravo je bilo onako kako sam i ocekivao. Setlista je bila shit, Oldridz (all rights reserved to B92) je selja, ni malo me nije dojmio ni pojavom a ni glasom (?!). Njegov coolness je ishchezao i sada je ostao samo izdrkani arogantni Britanac, loshe. Spominjanje Ratka Mladica je bilo skroz na mestu ali ne i pedeset puta, krajnje neumesno. Gitaristi su mnogo vece face nego on a i bolje pevaju. Lucretiu su izmenili i uopste mi se nije dopalo kako zvuci mada sam i pored toga urlao a najveci hit Temple Of Love je zvucao blago receno, ocajno. Ono sto mi se dopalo to je svetlo na sceni i previshe dima (da da super mi je sto ga je bilo mnooogo). Iznenadio sam se i kada sam video da su tribine pune i da je teren krcat. Doduse nisam mogao da vidim da li je ceo bio pun jer sam bio u drugom-trecem redu. Dakle posecenost odlicna (vise nego na Motorhead).

I specijalno me je odusevio khm khm stajling benda, Oldridzov (all rights reserved to B92) pogotovu. Dakle gomila nadrkanih gothichmara u punoj opremi (spremni za poziranje) a Oldridz (all rights reserved to B92) izlazi u drechavom dresu! icon_smile.gif Kakav udarac! A i njegova izjava da ne dozovoljavaju da ga svrstavaju u gothic bendove je samo jos jednom dokazala koliko je ustvari gothic subkultura isilovana. Ta Oldridzova (all rights reserved to B92) izjava ima istu jachinu kao i "Da Vinchijev Kod". Njegovo poricanje da imaju veze sa gothicom (The Cure uradio isto vise puta) bi moglo da srushi celu prichu o gothic muzici. icon_smile.gif

 

I tako... sve u svemu nista. Bacicu kasnije par klipova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Upravo sam nabavio nekih 15-16 bootlega od TSOM i ima za sada puno iznenadjenja, kao npr. neke obrade, pa recimo neke pesme za koje nisam cuo do sada (mada imam sve albume i gomilu singlova...), pa neke pesme koje su poznate a na tim bootlezima se drugacije zovu...Zanimljivo, ali ipak samo za fanove, jer negde je produkcija katastrofa ...Odo da nastavim da preslušavam ... :opusteno::meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NaJbolje pesme po meni su:

Poison door

1959

Something fast

When you don't see m

under the gun...

Naravno to nije sve jer ja Sisterse prosto OBOZAVaM (koliko se vidi iz prilozenog)

Iskreno se nadam da ce doci jos jedanput pa i da odrze onako jadan koncert,ali sve jedno TO Su ipaK bili Sistersi u Beogradu! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fali ti Afterhours i Some Boys Wander By Mistake,a i brdo nekih singlova....Ja imam sve:D

 

Alice keva nad kevama....Flood 1, Some kind... i Nine While Nine :wub:

 

Znaci velik si obozavalac Sisters, to cjenim.

Alice je inace prva njihova pjesma da mi se svidjela,

i zatim ostale. :mrgreen:

 

p.s. bas sam na koncertu u subotu uocila na jednom

frajeru majicu od Sisters, joj reko ocu i ja, smrc.

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Something fast

When you don't see me

under the gun

:da: Ali, da li je moguce da neko jos uvek to slusa? :P

 

 

A zasto se ne bi slusale?

ne razumem u kom je to smislu receno?

kako ljudi i dalje slusaju doors-e,kiss,sistersi,pa oni su legende,ni jedna njihova pesma nije prolazna... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa fali ti Afterhours i Some Boys Wander By Mistake,a i brdo nekih singlova....Ja imam sve:D

 

Alice keva nad kevama....Flood 1, Some kind... i Nine While Nine :wub:

 

Nemas ti sve od sistersa nego ja.....i Sanja.

Samo da se razumemo! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...