Jump to content

The Sisters Of Mercy


Recommended Posts

Kolko god da je Eldo srao na koncertu i kolko god mozda sve to izgledalo drugacije, nemoj da zaboravish da je Eldritch taj koji je oformio Sisterse. Jbg, ako oces da vidis sisterse, moras da vidish eldritcha. Nisu sistersi ni Patricia ni Wayne ni neko treci nego eldritch. Jbg, covek je makar dovoljno normalan i pametan da ne ostane ceo svoj zivot u osamdesetim.

I ako cu uz nekoga da pevam "Hey now, hey now, now, sing this corrosion to me" onda cu to uz eldritcha (a ko je bio zna da je to bio jedan od najjacih trenutaka - ceo stadion se drao, i niste ni svesni kolko ste srece imali sto su tu pesmu svirali bas kod nas. Meni je More recimo draza pesma, ali bih za takvu priliku uvek odabrao Corrosion). Jbg, ljudi, treba da shvatite da su to i dalje sistersi. Sistersi su kao bend postojali, ironicno, samo do prvog albuma. Ubrzo nakon toga je ostao samo Eldritch, i od tog trenutka, on je bend. I meni je najgotivnija postava sa Vision Thing, ali i tada je tu bio samo Eldritch i josh par likova koji su mogli vec sutradan da budu van benda.

 

Meni je drago sto sam bio i ostalo mi je kao jedna od najboljih uspomena na neki koncert.

 

Jbg, kome se nije svidelo zajebo se sto je bio, a ko nije bio zajebo se sto nije bio. Ko je bio, i dobro se proveo, njemu je bilo najbolje. :evotigana:

 

Aj ziveli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti bre. :)

Misle da su opasni. Kao, "zamisli koja sam faca, kad mogu da kazem da sistersi vishe nisu sistersi". :) Kao "i da dodju ne bi isho".

 

Znash, kao ljudi se nagledali sistarsa, bili na 100 koncerata sistersa josh 80ih pa im ovo vishe nije taj trip.

Jbt, ljudi, ko god stvarno voli sisterse, a zivi u srbiji, sigurno je ili bio, ili hteo da ode ali zbog necega stvarno nije mogo. I isto tako bi svi koji gotive sisterse isli opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Lepo....sve je pobrisano....:)

E sada...Imate gornji post moje malenkosti,pa ko zeli da ima ove lepe stvari,ja cu mu velikodusno narezati i pokloniti,a u to ulazi i DVD iz Beograda od prosle godine,a i vracam temu na prvu stranu :D

Edited by Nezni Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Skinuh danas Rare Obscurities... Inace, slusam The Mission, ali pojma nisam imala da su Garden of Delight i Dance on Glass prvi put snimili jos u vreme Sistersa; u svakom slucaju, jako zanimljivo zvuci, pogotovo Garden of Delight. Valjda sam navikla da je Hussey peva... Jako mi se dopada ova verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...