Jump to content

The Sisters Of Mercy


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bas me sad ona tema oko koncerata podseti, pa ko reko da priupitam. Nigde do sada nisam nasao tacnu pricu oko toga sta se desilo izmedju Patsy i Andrew-a (uf bre, ovo zvuci kao trac rubrika u Teen magazinu smile.gif ). Elem, ocigledno postoji neki animozitet izmedju njih dvoje, ali ja pojma nemam sta je u pitanju. Anyone got a clue?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da, ja sam cak cuo pricu da je Patsy zarazila Andrew-a sidom, ali mislim, to je ono tracarenje na najgore pa nisam mnogo paznje obracao na to. Cisto da jos i napomenem... za zenu od cetrdeset godina Patsy izgleda mnogo dobro biggrin.gifbiggrin.gifa: . Zajebi Pamelu, Patsy rules!

 

Eve> Pa ne ponosim se bas time sto citiram Mansona pa zato i nema navedeno koga citiram. Ali ima Manson par izjava koje treba pamtiti. Na primer "I wasn't born with enough middle fingers". A stoji u potpisu jer mi je zvucalo apropriatno sinoc. A i danas. Verovatno cu promeniti za par dana kad prestane da bude apropriatno smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, svi znamo da lepe zene nikada nemaju sidu. Geneticari su cak izolovali "The Pretty Female Goth Gene" koji ubija AIDS virus. Jedini razlog zbog cega nije u komercijalnoj upotrebi trenutno je sto ga prirodno imaju samo, jelte, gothly devojke lepe spoljasnosti. Kod ljudi koji ne spadaju u tu kategoriju gen izaziva hronicnu depresiju, a posle duzeg koriscenja cak i suicidalne tendecije. Na pozitivnu stranu, vec posle mesec dana koriscenja koza skoro potpuno pobeli a kosa pocrni i raste brze smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo time da iskopam oci. Onda mi je ortakinja rekla da bolje da crtam okolo... (sminkao sam se za predstavu, a uskoro i u drugim prilikama biggrin.gif - mada ce prva verovatno biti tek Halloween - koji sam pozer tongue.gifbiggrin.gifsmile.gif).

 

Skrecemo sa teme. Sistersi su jedan od najgenijalnijih bendova koje sam cuo (a imam samo Greatest Hits!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nabavila sam neki uzivo nastup The Sisters of Mercy, pod nazivom "Live in the Temple of Love". Razocarala sam se totalno! Tako su bedno zvucali da sam se, verujte, pokajala sto sam uopste uzimala CD! Klavijature zvuce kao jedan od kucnih sintesajzera za kojima je bila pomama kad smo bili mali! Glas je takodje sjeban. A ostatak instrumentacije je po mom misljenju, katastrofa! Da li je u pitanju neko veoma veoma lose ozvucenje ili...?Pa, ima li neko ko je cuo navedenu stvar? I ima li neko jos nesto uzivo od njih? Ja imam sve studijcke stvari i to je svakako neprikosnoveno...ali ovo sto sam cula uzivo...bolje vise da ne komentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam video spot za Temple of Love na ARTu!

...stalno ga pushtaju... bash je straaava

a temple of love jeeste odlichna pesma ali ljudi zaboravljaju da oni imaju josh boljih...kad se tako u'vate za jednu pesmu smore i boga...mislim na kst pa i art(imaju i od nine inch nails-a spot biggrin.gifa: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Svasta! Pa naravno da su "sotonisti"... Oblace se u crno... i tako... :roll:

A moj drug Pera Izmisljotina mi je rekao da su zrtvovali malu decu na

pun mesec... biggrin.gifa: :mrgreen:

 

Ne , ozbiljno , je'l moze neko da mi preporuci neki dobar sajt za

skidanje muzike od doticnih ??? Ne mogu nigde da nabavim "Alis"... Sve

drugo uglavnom imam ali "Alis"... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...