Jump to content

The Sisters Of Mercy


Recommended Posts

  • 8 months later...

Јес` било доста добро.

 

Пустили су скоро све од Систерса што су требали(осим Body Electric,а цимање за `59 се исплатило),а пустили су оно ван Систерса што се очекивало,а и оно што се није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

p.s. volim ih i ja, ali u njihovo vrijeme bilo je bandova koji su vishe radili u pozadini ('bolje')...

ono shto mi je drago od njih je some girls, ostali albumi su vishe ''njihov'' zvuk - ono shto obichno dragi nam duh pushta redovito na svojem sumraku ... pukeface.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tu dolazim ja icon_smile.gifmrred.gif

koji nemam neko jako misljenje o sistersima u ovom ili onom pravcu, generalno nije los retro & gay koncept, nervira me sisterhood (tj. back vokali), More je fenomenalan text, Temple of Love je dobra pesma iz '92. ali zato skroz imbecilna u prvoj verziji (podseca me na Super Maria ili tako nesto), sve u svemu, oni su jedan od onih bendova gde valja imati best of i to je to. Ono sto me nervira je sto ljudi misle da je cool slusati ih (tj. kad se time hvale).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja sam od onih koji nemaju neko visoko misljenje o Sistersima. Mislim, imaju hitove, sto jest jest, ali je Gosn Eldrich neko k oi dan danas drzi koncerte koji se razvlace kao slina, bar ono sto sam ja cuo, umesto d astisne petlju i snimi novi abum. Umesto togasam oneki remiksi i to sve neki fanki i slicne ljige. Uostalom, bez Patricie Morrison to nije to. Znala zena gde ce da predje, nije ni ona blesava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije od vecine dovoljno imati best of? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Pa nije, od par omiljenih bendova valja imati sve, a sto se tice kopanja dublje po diskografiji, moram da priznam da me nije interesovalo (mislim, imam ja sve od njih, ali nisam se nesto ubio od slusanja), nije moj fazon gothike, suvise je glam... Btw. jeste videli na sta Patsy lici sad? icon_smile.gif

 

Wolfe,nesto mi je govorilo da ces ti morati da odradis ovo sto si uradio..... laugh.gif

 

What can I say, ja sam stari diskordijanac, shtrchala tema, ruke same krenule, pa ja rek'o - "ajde"... icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije, od par omiljenih bendova valja imati sve, a sto se tice kopanja dublje po diskografiji, moram da priznam da me nije interesovalo (mislim, imam ja sve od njih, ali nisam se nesto ubio od slusanja), nije moj fazon gothike, suvise je glam... Btw. jeste videli na sta Patsy lici sad? icon_smile.gif

 

 

 

What can I say, ja sam stari diskordijanac, shtrchala tema, ruke same krenule, pa ja rek'o - "ajde"... icon_smile.gificon_wink.gif

Pa nemas 16000 omiljenih bendova icon_smile.gif

No dobro.......Patsy je uvek licila ni na sta,a sada tek.....

Dobro rece ti...Postade pomodarstvo slusati sisterse,ali neka.......

Valja se na ovu bedu.....

S anjima se pocinje..... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...