Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Verovatno ne znaju ni oni sami ali svedno mi je bas lep spot :D

Sad sam bas usput odgledao neke live snimke sa Jarijem... Nije to onaj stari Ensiferum za mene vise...

 

Al sam se sad iskenjao.... kao neki djed..

Edited by Aronax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma poskidao sam pun k**** spotova sa youtuba, sto live snimaka, sto spotova... a sad da li su to oficijalni spotovi ili ne... stvarno ne znam.. ali su cool u svakom slucaju

Malo me podsecaju na Battlelore spotove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...Da ima tamo mnogo spotova koje su napravili sa manga junacima (valjda se to tako zove) ili iz nekih igrica, a stavili Ensiferum muziku. Eh, razumem da oni nisu kao Kamelot ili Moonspell, pa da dodju ovde da rade spotove u visokoj produkciji, ali sto ne bi nesto ozbiljno za nekih 500- 600 evra uradili, poput Wintersuna koji je napravio onaj jedan, ali vredan spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koji imaju brzi internet od mene neka ukljuce ovu stranicu

http://www.spinefarm.fi/ensiferumecard/

 

 

O cemu se radi, evo ovde:

ENSIFERUM's video for the song "Ahti" has been posted at YouTube. The track comes off the Finnish group's third album, "Victory Songs", which recently entered the Finnish national chart at position No. 6.

 

"Victory Songs" was recorded at Sonic Pump Studios in Helsinki with producer Janne Joutsenniemi. A limited-edition version of the album includes an extra track, "Lady in Black", and a bonus DVD. An e-card for the CD can be found here.

 

ENSIFERUM last year entered the Music DVD chart in their home country at position No. 2 with their "10th Anniversary Live" (Spinefarm) effort. The disc was recorded at the band's 10th-anniversary celebration concert, which took place December 31, 2005 at Nosturi in Helsinki, Finland.

 

Source: Blabbermouth.net

 

 

slika

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki put kada gledam ovaj dvd ja poludim koliko je dobar :rockdevil:

 

Jedina zamerka, po meni, je sto nisu pozvali Jari-ja da gostuje na nekoj pesmi. Ipak je on pruzio mnogo tom bendu, ako ne i najvise!

 

Ako ih nekada neko dovede u Bg (a nadam se da hoce), tesko onome ko bude stajao pored mene. Mislim, ja obicno ne divljam mnogo na koncertima ali na ovom bih skroz odlepio.

 

@Shamandalie: Sta je bilo sa tim mejlom koji si planirala da im posaljes? I mozes li molim te da editujes ovu sliku i stavis samo link do nje jer je unistila celu stranicu? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...Da ima tamo mnogo spotova koje su napravili sa manga junacima (valjda se to tako zove) ili iz nekih igrica, a stavili Ensiferum muziku. Eh, razumem da oni nisu kao Kamelot ili Moonspell, pa da dodju ovde da rade spotove u visokoj produkciji, ali sto ne bi nesto ozbiljno za nekih 500- 600 evra uradili, poput Wintersuna koji je napravio onaj jedan, ali vredan spot.

Relativno je koliko ozbiljno mozhe za 600e da se napravi ali nije bitno, bitno je da mislim da tje oni ipak naprave jedan realan i dobar spot, mada shto se mene tiche totalno mi nishta ne znachi to shto neko napravi spot... Recimo Battlelore, oni uvek imaju neke relativno napucane i relativno sqpe spotove ali ja idalje vishe slusham Ensiferum jer ih vishe volim a to shto ovi imaju spotove svaka im chast i to tje samo njima mozhda pomotji da se promovishu a Ensi ako nemaju para ili netje to da rade who cares ^_^

 

Sve i svemu... Koga ja da ubiem da bih ishao na metalcamp da ih gledam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi non stop jebeno zaboravljam da otvoren folk&viking forum pod black metalom(gde tu u kurac), te se ubi od trazenja teme na poweru :)

 

anyway...ja ne volem uglavnom ovakve spotove, i da neje podobra pesma ne bi gi ni odgledao do kraja..no ipak ubuduce cu jednostavno pustiti album...ovaj spot me minimalno odusevi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja drugarica koja ih obozava kaze da bi isla na koncert samo ako onaj debeli obeca da nece skidati majicu lol Ma Ensiferum uzivo bi bio ludnica... e kad se setima kako su nas popalili sa onim festom u Subotici gde je trebo da svira Ensiferum, Moonsorrow, Testament....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...