Jump to content

Ensiferum


Shelobina

Recommended Posts

Iskreno mislim da je vrhunac Ensiferuma bio i sam pochetak, posle Jarija skoro nishta. Videcemo, ovo mi deluje kao prekretnica, ako izdaju album u rangu Victory Songs polako mogu da se pomirim da nishta zanimljivo od njih necu chuti. ;) A i meni pesme deluju kao da ce biti sranje album. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg to je ipak njihov stil staces

mada me ovaj intro od Twilight Tavern podseca na neku vec njihovu pesmu ne mogu se setim

mada ove gej melodije me uvek privlace ne znam zasto :D

(inace vec zamisljam gomilu amerckih debelih nasminkanih naprzenih klinaca kako vicu Twajlajt tavern)

Smoking Ruins je definitivno za boljeg pevaca

tj fali im jedan dobar pevac za klin delove

mada moze to debeli ali jbg

 

sve u svemu fali Jari :(

ajde Jari makar ti Wintersun nemoj zajebati

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Ensiferum bend koji slušam jednom do dva puta godišnje i to čisto da ih ne zaboravim. A sad sam preslušala ovu pesmu Twilight Tavern i ništa novo nisam čula. Čuješ jedan album od Ensiferuma i čuo si sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE BOGOHULI NA TEMI!!!Mislim ako volis ensiferum jednostavno volis i to je to,sta ti novo ima da trazis od njih?Posle kad neko nesto novo uradi odmah kritike,prodali su se bla bla bla!To se upravo prica za sve bendove,po mnogima Tankard svira jedno te isto kao i Sodom,Slayer,Destruction,Iron Maiden,cuo sam takodje i mnoge price kako cak i Amon Amarth sve jedno te isto radi,to su sve gluposti,ako ti se ne svidja nemoj da slusas i .,oni koji vole rad benda koji slusaju uvek ce razumeti sta su oni time hteli da kazu i da odrade!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto se ljutiš? I ne smatram da sam ovde bogohulila, već sam samo iznela svoje mišljenje.Ja nikad nisam rekla da ih ne volim, već ih i ja slušam! Slažem se sa tobom da oni koji puno vole ovaj bend pronalaze neke nove stvari, ali kako ja nisam fan meni sve njihove stvari slično zvuče. Dakle, bez ljutnje molim, nisam ja neprijatelj. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam ovaj preview i koliko mi se cini isto ko prethodni album.

Rekao sam jednom i reci cu opet: the trend is fuckin' over. :da: Mogu ja da njih slusam i sve to stoji, ali gotovo je, poceli su da dave. :)

 

:da: To jeste tacno. Ali pogledaj recimo finntroll, ur jordens djup je drugaciji, tj. postepeno su menjali zvuk i ostali kod mene bend koji mogu manje vise redovno da slusam. Dok ensiferum i korpiklaani pustim jednom u 6 meseci. Dakle i u folku taj vodeci trend moze da se menja i da bend ostane na vrhu i zanimljiv, jos jedan primer eluveitie, jes da ovo novo nije sad za 10, ali je promena i nije bas za bacanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, u folku imas milion bendova koji imaju daleko ozbiljniji pristup materiji i stvarno su fenomenalni, ali 90% mase to ne zanima sve dok ne cuju veselu harmoniku i pevanje o pivu i bitkama. Evo, tipican primer: http://www.youtube.com/watch?v=zagutG6ja6E Ali jbg, masa ce i dalje da slusa onih nekoliko trendi bendova dok ce mnogi daleko kvalitetniji ostati nezapazeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, u folku imas milion bendova koji imaju daleko ozbiljniji pristup materiji i stvarno su fenomenalni, ali 90% mase to ne zanima sve dok ne cuju veselu harmoniku i pevanje o pivu i bitkama. Evo, tipican primer: http://www.youtube.com/watch?v=zagutG6ja6E Ali jbg, masa ce i dalje da slusa onih nekoliko trendi bendova dok ce mnogi daleko kvalitetniji ostati nezapazeni.

 

Eto ja sam preslusao dosta da nazovem underground viking/folk bendova a i dalje nisam naisao na savrsenstva kao sto su Ensiferum i Wolfchant!I te teme o bitkama i pivu su najvece przenje i razumno je da ljudi vole o tome da slusaju!Da li je poenta u tome da slusas nesto sto je lepo za usi ili traziti nesto sto niko ne slusa i sto nije u trendu,meni je recimo totalno nebitno da li je nesto u trendu ili ne,vazno je da mi odgovara za slusanje i to je to!

 

IN OR OUT OF ANY TREND NEVER BACK THE THINGS i SAID :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...